Nieprzeczytane posty

Gdańskie Targi Turystyczne

1
Uczestniczyliście kiedyś w Targach Turystycznych? Ja nie miałem okazji, a chętnie się wybiorę na Gdańskie Targi Turystyczne, które odbędą się 15-17 kwietnia w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich. Mają być salony tematyczne, m.in dotyczący łodzi turystycznych i rekreacyjnych. Moją żonę pewnie zainteresuje tematyka podróży romantycznych ;)
Jak myślicie, warto? Ja do Gdańska się wybiorę, bo darzę to miasto sporą sympatią.

Re: Gdańskie Targi Turystyczne

2
Ja niestety nie miałem możliwości brać udziału w tego typu wydarzeniach.Dla wszystkich chętnych warto dodać iz w dniach 16 17 kwietnia właśnie w Gdańsku odbędą się także " gdańskie Jarmarki" To prawdziwa kulinarna uczta pełna Europejskich smaków, gdzie nie tylko mamy możliwość spróbować wielu nieznanych nam smaków ale również możemy kupić przysmaki po atrakcyjnych cenach. Połączenie targów oraz festiwalu smaku naprawdę zachęca do odwiedzenia Gdańska, za co należy się ogromny plus nie tylko organizatorom, ale także władzom miasta.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Gdańskie Targi Turystyczne

3
Właśnie doczytałem odnoście postu Wojtka dotyczącego Gdańska za pół ceny ( w dniach 17.18 kwietnia).Trzy tak ciekawe imprezy w jednym okresie to nie zdarza się za często

viewtopic.php?f=112&t=1062
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości

cron