Nieprzeczytane posty

Re: Bałtyk.

11
Ja zawsze jeżdzę na przełomie lipca i sierpnia jeżeli decyduje się na Polskie morze.. zazwyczaj jakoś udaje się z pogodą. Osobiście lubie pojechac wiosną.. spokój i cisza! dużo miejsca na uprawianie sportów :D

Re: Bałtyk.

12
Jeżeli chodzi o wypoczynek nad Bałtykiem to polecam Kołobrzeg- perełkę całego wybrzeża. Samo miasto z tradycjami i wieloma zabytkami, a do tego piękne widoki i szeroka plaża :) Nocleg możecie znaleźć w naszych komfortowych i przestronnych apartamentach, zapraszamy :)

Re: Bałtyk.

13
Do sopotu pewnie w lipcu zajedziemy :D Też lubimy tam zajeżdżać. A teraz powoli przygotowujemy sie do wyjazdu Ustki. Mamy tam już swój zaufany nocleg :D

No i liczymy na, to że będzie dobra pogoda :D bo z tym to różnie bywa
A w Sopocie mamy taką ulubioną restaurację, która też mamy zamiar odwiedzić ;)

Re: Bałtyk.

14
Sopot jest bardzo urokliwa miejscowością, ale polecam przyjazd tutaj w szczególności poza sezonem gdzie spotkamy mniej turystów i będziemy mogli wypocząć na plaży. Jedyne co mnie odstrasza nad Bałtykiem to brak pogody i zimna woda.

Re: Bałtyk.

15
W zeszłym roku wybrałem się nad Bałtyk początkiem czerwca. Rezydowałem w Gdyni Orłowo i bardzo sobie chwale spędzony tam czas. W Trójmieście jest sporo miejsc, które warto odwiedzić. Pogoda dopisała, udało mi się nawet zażyć kąpieli w Bałtyku. Nie jest to najbardziej efektowne morze w Europie ale warto raz na jakiś czas tam się wybrać.

Re: Bałtyk.

16
Jeśli już nad Bałtyk, to zdecydowanie miejsca mniej oblegane przez turystów. Wolę jednak miejsca bardziej zaciszne jak Sasino. Co roku się tam zatrzymuje z rodziną aby wypocząć z dala od całego zgiełku ;)

Re: Bałtyk.

17
Tak, zdecydowanie. Najlepszy na obecne czasy są niewielkie miejscowości nad polskim morzem. Takie wczasy w mało uczęszczanym miasteczku niosą z sobą wiele korzyści. Można urlopować bez tłumów, na prawie pustych plażach. Śmieszy i czasami przeraża latem świadomość że w dużych kurortach trzeba wstać wcześniej aby zarezerwować miejsce na plaży. Do takich niewielkich miejscowości należy np. Wicie koło Darłowa. Ze swoim dużym jeziorem Kopań to miejscówka warta rozważenia na urlop.

Re: Bałtyk.

18
Jak to jest, że w okresie wakacji połowa ludzi pcha się do Władka, Jastrzębiej, Karwi i okolic?
Jak już mam odpoczywać w tym rejonie to polecam udanie się do pobliskich Karwieńskich Błot Drugich, które mają również piękną plażę, brak tłumów, a przy okazji są dobrym miejscem wypadowym na zwiedzanie okolicy.
Do wymienionych przez innych forumowiczów obaw dotyczących pogody, niestety trzeba dodać również sinice, których chyba co roku przybywa i są coraz bardziej uciążliwe.
A trochę sztormowej pogody również podczas urlopu się przydaje... nie ma to jak porządna dawka jodu :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości