Nieprzeczytane posty

Re: Wszystko za życie 10/10

2
Oglądałam ten film kilka lat temu, jest bardzo dobry, zwłaszcza że nakręcony został na podstawie książki, która z kolei była dziennkiem głównego bohatera, ale koniec jest dość smutny. Marzenia są ważne, warto je realizować, ale dla mnie ta śmierć była niepotrzebna (niestety).

Re: Wszystko za życie 10/10

5
Z tego co wiem film nie pokrywał się z rzeczywistością. W filmie pominięto fakt, że główny bohater do pewnego momentu podróżował samochodem, ale został on zalany podczas powodzi i go porzucił, zostawiając dokumenty i informację, że kto pierwszy znajdzie samochód, może go sobie zabrać. Wiem, że było jeszcze kilka różnic, ale teraz nie mogę sobie nic przypomnieć.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że film bardzo dobry. Szkoda tylko, że tak się skończyło... Ten film też pokazuje, że podróżnicy mimo wszystko muszą bardzo trzeźwo myśleć i być przygotowani na wiele różnych sytuacji, które nie zawsze są przyjemne! Warto o tym pamiętać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy podróżnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości