Nieprzeczytane posty

Maroko

1
Nasz następny film, to propozycja dla entuzjastów Maroka. Czyli pyszna kuchnia, niespotykane nigdzie indziej zapachy, specyficzny klimat oraz bardzo cenne zabytki. Takiej propozycji filmowej nie można pominąć. Szczegóły poniżej

Maroko część 1


Maroko część 2
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Maroko

3
Tz tak, kojarzą Ci się dobrze, gdyż panuje tam wszechobecny brud i bałagan.. ;). Byłam w maroko 2lata temu i po powrocie obiecałam sobie,ze nigdy wiecej nie pojade do kraju muzułmanskiego. W tym roku wylądowałam w egipcie;) i nie zaluje.. Pogoda wiadomo na 100%,ale poznalam przemilych ludzi, zobaczylam niesamowite miejsca. Naprawde warto odwiedzic maroko, egpit, tunezje.. Kultura tak inna od naszej, tak ciekawa i zaskakująca, w wielu kwestiach dla nas kompletnie niezrozumiala. Naprawde warto.

Re: Maroko

5
Byłem w większości krajów arabskich i Maroko zrobiło na mnie najbardziej pozytywne wrażenie. Kultura, ludzie, tolerancja, poziom rozwoju (oczywiście nie porównując z Emiratami). Lata łagodnego protektoratu francuskiego i mądre rządy obecnego króla spowodowały, że Maroko stoi na zupełnie innym, wyższym poziomie niż większość pozostałych krajów muzułmańskich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy podróżnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości