Nieprzeczytane posty

Wyprawa do Rosji 2012

1
Witam!

Czy jest tutaj ktoś, kto mówi biegle po rosyjsku i angielsku, albo rosyjsku i niemiecku?

Mamy starego (4x4) Volvo Laplander z '63r i chcemy udać się w trasę: Dania(Kopenhaga)-Niemcy-Polska-Litwa-Łotwa-Rosja(Karelia) i z powrotem podobną trasą, aby zobaczyć odległe zakątki Eropy.

Oprócz samego oglądania realii rosyjskich chcemy zrobić film dokumentalny o wyprawie, do czego potrzebna jest nam osoba mówiąca biegle po rosyjsku (rola tłumacza).

Na razie skład tworzą Anders z Danii (46) i Krzysztof z Polski (22). Byliśmy w tamtych rejonach przez okres ubiegłego września i chcemy tam pojechać ponownie.

W ramach pomocy przy dogadywaniu się z tubylcami, Anders oferuje opłacanie benzyny oraz jedzenia.
Nocleg w typowych namiotowych klimatach.

Wyprawa powinna się odbyć w okresie letnim, kiedy dzień jest jak najdłuższy i można najwięcej nakręcić/zobaczyć. Konkretny termin oczywiście do dogadania.


Piszcie proszę konkretne pytania tutaj, a poważne propozycje na priv.

Krzysztof

Re: Wyprawa do Rosji 2012

2
Witam,

Tak się składa, że skończyłam Filologię Rosyjską na UW i biegle mówię w tym języku. Jestem nawet lektorem :)
Chętnie bym się z wami wybrała na taką ciekawą wyprawę - sama jako studentka byłam w Moskwie i Petersburgu, a także na Ukrainie i w Sochi nad Morzem Czarnym (56h jadzy pociągiem :) ) - niestety mam już inne plany wakacyjne :/

Wasz pomysł bardzo mi się podoba i dlatego postaram się skontaktować z moim kolegą z roku, który organizował wyprawy na Krym itp., biegle mówi po rosyjsku i kto wie, może się skusi na tę propozycję.

Jak będę już coś wiedziała, to napiszę :)

Pozdrawiam!

Re: Wyprawa do Rosji 2012

7
Możecie się również kontaktować przez PM. Napiszcie na forum jaką decyzję podjęliście.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości