Nieprzeczytane posty

wczasy z dzieckiem

1
Są na naszym forum osoby, które szukają i korzystają z ofert na wczasy z dzieckiem?

Znacie jakieś miejsca, gdzie warto pojechać z maluchami? Miejsca gdzie najmłodsi podróżnicy dobrze się czują i nie narzekają na nudę?

Jeśli byliście na jakiś fajnych wakacjach z dzieciakami, koniecznie o tym napiszcie!
byle dalej...

Re: wczasy z dzieckiem

2
Kazdy a jeżeli nie to prawie każdy hotel na Kanarach oferuje specjalne atrakcje dla rodzin z dziećmi. Więc można pojechać bez problemu. Nawet uda się zagospodarować kilka godzin dziennie tylko dla siebie. Ale podejrzewam że to nie jest nic szczególnego. Prawdopodobnie wszystkie hotele nastawione na turystykę "wczasową" tak maja. Myślę tu o hiszpańskim wybrzeżu, Tunezji, Egipcie, Turcji itp.

Jeżeli chcemy wyjechać głównie ze względu na dziecko to myślę że Disneyland jest nie do pobicia.

Re: wczasy z dzieckiem

4
Ja z moją malutką dopiero będę się wybierać, ale jak byłam na Lanzarote jeszcze w ciąży to rzeczywiście sporo atrakcji. Generalnie tam lądują raczej turyści w postaci rodzin. ;)
Ja akurat korzystałam z wykupionej wycieczki w Itace. Widziałam u nich na stronie, że opisują dokładnie warianty dla dzieci, typu animacje, etc.
Czy ktoś może coś polecić na wyjazd z półrocznym dzieckiem? :)
Kto podróżuje, ten nie próżnuje! :)

Re: wczasy z dzieckiem

5
Z półrocznym dzieckiem to raczej nie masz co sie spodziewać atrakcji. Chyba będziesz musiała sie nim zająć sama niestety. Animatorzy w hotelach są zdecydowanie dla starszych dzieci a niania hotelowa (o ile będziesz w pięciogwiazdkowym) będzie kosztować fortunę. Widziałem raz na Lanzarocie małżeństwo hindusów z małym dzieckiem - ale mieli oni przywiezioną swoją własną nianię - bez ręki. Mimo że kaleka, była całkiem sprawna. To jedyny przpadek kiedy widziałem żeby tak małym dzieckiem zajmował się ktoś inny niż rodzice.
Więc jeżeli nie jesteś żoną maharadży i nie posiadasz jednorękiej niani - jesteś zdana na siebie.

Re: wczasy z dzieckiem

6
jeśli chodzi o oferty na wczasy rodzinne, to zagranica jeszcze dość mocno wyprzedza nasz kraj, ale mam wrażenie, że i w Polsce pod tym względem jest coraz lepiej.

Byliście gdzieś w PL gdzie warto pojechać z dzieciakami?
byle dalej...

Re: wczasy z dzieckiem

7
marasar pisze:Z półrocznym dzieckiem to raczej nie masz co sie spodziewać atrakcji. Chyba będziesz musiała sie nim zająć sama niestety. Animatorzy w hotelach są zdecydowanie dla starszych dzieci a niania hotelowa (o ile będziesz w pięciogwiazdkowym) będzie kosztować fortunę. Widziałem raz na Lanzarocie małżeństwo hindusów z małym dzieckiem - ale mieli oni przywiezioną swoją własną nianię - bez ręki. Mimo że kaleka, była całkiem sprawna. To jedyny przpadek kiedy widziałem żeby tak małym dzieckiem zajmował się ktoś inny niż rodzice.
Więc jeżeli nie jesteś żoną maharadży i nie posiadasz jednorękiej niani - jesteś zdana na siebie.
:) :D
Nie, no żoną maharadży nie jestem. :)
Nie chodziło mi o to, żeby ktoś zajmował się moim dzieckiem, bardziej o to gdzie są fajne warunki.
Wiadomo, że taki maluch nie wszystko może jeść. Miło wybrać miejsce, gdzie będą również inne rodziny, a nie młodzież, która szaleje po nocach (i ma do tego prawo!). ;)

Czy ktoś może coś polecić?
Kto podróżuje, ten nie próżnuje! :)

Re: wczasy z dzieckiem

8
@ Trixi - sorry za mahadże - zmylił mnie turban na głowie.
A jeśli chodzi o inne rodziny to chyba wszędzie gdzie byłem na świecie zdarzały się pary z małymi dziećmi. Jest to bardzo popularne za granicą - najczęściej hotele nie pobierają dodatkowych opłat i dziecko prawie wszędzie ma darmowy wstęp. Więc młodzi rodzice są dość popularna grupa turystów.
A jeżeli chodzi o hotele - nie chcę być upierdliwy z tym booking.com ale ... jeżeli wklepiesz tam hotel do którego chcesz jechać i sprawdzisz opinie, to na pewno znajdziesz wskazówki. Jeśli dobre opinie będą w przeważającej ilości od Young Couple - to raczej jest to hotel imprezowy.
Jeżeli od par z małymi dziećmi - to możesz tam spokojnie jechać. Ostatnio odpisywałem na temat jakiegoś hotelu na Fuercie - 3*, 200€ za pokój na 10 dni. Tam napewno nie masz co jechać z dzieckiem - zarówno małym jak i większym. Chyba że chcesz je nauczyć życia... :D
A co do jedzenia - półroczny szkrab to i tak żyje na słoikach więc nie ma co liczyć na jakieś specjalne extrasy w restauracjach. Ale zawsze mają wrzątek :D

Re: wczasy z dzieckiem

9
Mam pytanie, orientuje się ktoś, czy za takie atrakcje w postaci animacji dla dzieci w hotelach się płaci jakoś dodatkowo czy to jest wliczone w cenę wycieczki? Biorę pod uwagę taki wyjazd z BP, ale nie mogę znaleźć info na ich stronie czy to jest dodatkowo płatne jakoś czy w cenie...

Re: wczasy z dzieckiem

10
Z tego co się spotkałem to wszędzie takie atrakcje są za darmo. Ale wiadomo że w Polsce mają różne wynalazki żeby wycyckać człowieka jak tylko się da. Więc nie zdziwiłbym sie gdyby sobie policzyli extra za mini club. Najlepiej zapytaj się bezpośrednio w BP czy sobie za to liczą dodatkowo czy nie. Jeżeli bukujesz hotel sama a mają tam klub dla dzieci to od razu się dowiadujesz czy masz to za darmo. Ale powtarzam że się jeszcze nie spotkałem z tym żeby trzeba było płacić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron