Nieprzeczytane posty

Wyjazd integracyjny

1
Witam serdecznie!

W dniu dzisiejszym odnalazłam to forum i bardzo mi sie spodobałom dlatego tez postanowiłam dołączyc.
Widze, że jest wielu wspaniałych forumowiczów, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i wspomnieniami z podrozy. Byc może ten temat zostal juz poruszony, ale ja niestety go nie odnalazlam.

Proszę tylko, aby zbyt duzo nie krytykowac tego tematu, gdyż jest to moj pierwszy post i mam nadzieje, że bedziecie wyrozumiali ;)

Powracając do tematu, ktory chciałabym poruszyc.
Duzo osob w tym watku przedstawia wyjazdy zorganizowane... typu "leniwego turysty" ;) tzn pojechac, cos tam zobaczyc i np wygrzac sie na plazy... ok jest to jakas alternatywa.
Natomiast co sadzicie, aby poruszyc watek wyjazdow organizowanych przez nas? Bardzo czesto zdaza sie, że mamy ochote gdzies wyjechac w wiekszej grupie, jednak jeden znajomy nie dostal wolnego, kolejnemu nie pasuje termin a innym kierunek. I pomysł nie zostaje zrealizowany.

Byc moze fajna rzecza byloby spotkac sie od czasu do czasu wieksza grupa forumowiczow w jakims ciekawym zakatku swiata??
Chociazby w najblizszym czasie na nartach czy snowboardzie np w Livigno??
Co o tym sadzicie?? Moze bylby to fajny i "zywy" watek, gdzie udzielałoby się wielu forumowiczów, do czego zapraszam.

Pozdrawiam!
Kasia

Re: Wyjazd integracyjny

2
Witaj. Jest mi niezmiernie miło że nasze forum przypadło ci do gustu. Co do krytyki to nie masz się czego obawiać. Poruszyłaś bardzo ciekawy pomysł na spotkanie a do tego jeszcze w tak ciekawym miejscu. Temat jest otwarty być może znajdzie się grupa chętnych. Poczekamy zobaczymy
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości