Nieprzeczytane posty

Rejsy wycieczkowe

1
Jak w temacie,zapraszam do wpisów na temat wszelkich rejsów wycieczkowych nie tylko po Europie
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Rejsy wycieczkowe

2
Ja osobiście polecić mogę rejs statkiem w Turcji w miejscowości Fethie. Nie zapomniane przeżycia, na trasie znajduje się bajeczne miejsce Dolina Motyli. Co więcej co jakiś czas robione są przystanki w co ciekawszych miejscach gdzie można poskakać do krystalicznie czystej i gorącej jak zupa wody. Na moim statku była skocznia na wysokości ok 5metrów i zjeżdżalnia wodna.

Osobiście sprawdzone Polecam

Re: Rejsy wycieczkowe

3
W zeszłym miesiącu wybrałam się na podróż do Karlskrony. Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne Steny Line to nie mam zastrzeżeń, natomiast polecam zabranie samochodu i przenocowanie w jakiejś większej miejscowości. Moim zdaniem na zobaczenie samej Karlskrony wystarczy 1 dzień ale nie mogę powiedzieć, żeby mnie jakoś zachwyciła.

Re: Rejsy wycieczkowe

9
Ja w lipcu wybrałem sie na rejs Equinox z Celebrity Cruise po Śródziemnym, niesamowite doświadczenia. Trochę wydałem ale warto było, poznałem tylu ciekawych ludzi, utrzymuje z nimi kontakt mailowy po dziś dzien, planujemy wspólny wypad w niedalekiej przyszłości. Rejsy to rewelacyjna sprawa , tylko trzeba uważac z jedzeniem, mozna wócic z niezłym nadbagażem :lol: ;)

Re: Rejsy wycieczkowe

10
Moja mama ostatnio wymyśliła, żeby popłynąć statkiem z Gdyni do Karlskrony, bo ma sentyment jak w młodości jeździła do Szwecji na truskawki :) Myślicie że bardzo buja? Jak byłam na rejsie po Morzu Czarnym 4 lata temu, to nie czułam się zbyt komfortowo :) :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rejsy statkami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości