Nieprzeczytane posty

Hotel Nowy Dwór Mazowiecki / lotnisko Modlin

1
Ostatnio zdarzyło mi się nocować w Hotelu Elektromex po długiej podróży i szczerze powiem, że nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. Nie miałem już siły na dalszą podróż a czekało mnie jeszcze ponad 300km, więc zostałem. Mam mieszane uczucia co do hoteli w takich lokalizacjach nie turystycznych bo często mi się zdarzało, że nie były pierwszej klasy. W tym przypadku się myliłem i spędziłem na prawdę przyjemną noc, więc mogę śmiało polecić każdemu kto chciałby w tych okolicach odpocząć. Tutaj macie linka do ich strony http://www.hotel-elektromex.pl/

Re: Hotel Nowy Dwór Mazowiecki / lotnisko Modlin

2
witam w klubie - była w podobnej sytuacji, lecz szukałam miejsca nie dla siebie, co zawsze sprawia mi większy kłopot - chęć sprostania czyimś oczekiwaniom.
Miałam bardzo mało czasu na znalezienie miejsca, brak miejsc w zaprzyjaźnionych hotelach. Bałam się, że niskie ceny będą odzwierciedlały niski standard. Okazało się jednak, że to na prawdę dobry i godny polecenia hotel. Bliskość lotniska w Modlinie - ok. 7km
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości