Nieprzeczytane posty

Airbnb - noclegi prywatnie

1
Kolejne polecenie - serwis airbnb.com . Świetny serwis z ofertami prywatnych mieszkań do wynajęcia na całym świecie. Można wynająć mieszkanie, dom, pokój w mieszkaniu lub pokój współdzielony z gospodarzem. Miejsca i lokalizacje, lepsze niż hotelowe, ceny również dużo przyjaźniejsze - np. 8 noclegów w centrum Paryża dla 4 osób to koszt 1800 zł, a nie wybierałam najtańszego miejsca.
Całkiem przyjazny interfejs, jedyne co jest minusem - płaci się od razu przy rezerwacji.

Re: Airbnb - noclegi prywatnie

3
Rezerwowałam przez ten portal noclegi w Rzymie. Wynajęcie prywatnego mieszkania okazało się tańsze niż noclegi w hotelach. Mieszkanie niemal przy murach Watykanu kosztowało nas (4 osoby, 3 noclegi) po niecałe 20 euro za dobę. W takiej cenie i takiej lokalizacji nie udało mi się znaleźć hotelu.

Re: Airbnb - noclegi prywatnie

5
Czasem korzystam z airbnb, bezdyskusyjnie jest tam taniej niż w hostelu lub hotelu. Raz zrobili mnie w balona w jak byłem już w podróży (do Amsterdamu), odwołali zarezerwowany i zapłacony nocleg. Miałem wtedy duży kłopot. Kolejny minus to sposób uwierzytelnienia podczas logowania, trzeba mieć konto na facebooku a nie każdy ma na to ochotę.

Re: Airbnb - noclegi prywatnie

8
dominikana pisze:
ML45 pisze:Kolejny minus to sposób uwierzytelnienia podczas logowania, trzeba mieć konto na facebooku a nie każdy ma na to ochotę.
nie trzeba.......
Uwierzytelniałem się poprzez podanie nr karty kredytowej i wysłanie skanu paszportu. Zabukowałem nocleg (tak mi się wydawało) ale przy próbach sprawdzenia statusu rezerwacji ciągle wyskakiwało mi, że trwa weryfikacja. Po długim czasie udało mi się dodzwonić na infolinię i tam poradzono mi abym rezerwował poprzez FB.
Zablokowany

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości