Nieprzeczytane posty

Re: Ładowanie telefonów na wycieczkach

2
Ja biorę ładowarkę i ładuję. I podejrzewam że wszyscy tak robią. Po co brać zewnętrzny akumulator? Może chodzi ci o wyprawy w jakieś dzikie rejony, gdzie nie ma prądu? Teraz to chyba nie ma już wiele takich miejsc. Poza tym telefony wytrzymują na baterii do tygodnia. Można kupić ekstra baterię na w razie czego.

Re: Ładowanie telefonów na wycieczkach

7
marasar pisze:Ja biorę ładowarkę i ładuję. I podejrzewam że wszyscy tak robią. Po co brać zewnętrzny akumulator? Może chodzi ci o wyprawy w jakieś dzikie rejony, gdzie nie ma prądu? Teraz to chyba nie ma już wiele takich miejsc. Poza tym telefony wytrzymują na baterii do tygodnia. Można kupić ekstra baterię na w razie czego.
No oczywiście, że tak :)
A w tych dzikich rejonach - o ile się jest w takich - to przypuszczalnie zasięgu też nie ma, więc... ;-)

Re: Ładowanie telefonów na wycieczkach

8
Chyba wszystko w tym temacie zostało już powiedziane, ale tak osobiście to myślę, że jeżeli już wybieramy się w rejony dzikie, gdzie nie ma łatwego dostępu do prądu to i powinniśmy zostawić w domu takie rzeczy jak komórka. Z drugiej strony łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić bo trzeba przecież brać pod uwagę możliwość szybkiego kontaktu w razie jakiegoś wypadku czy niebezpieczeństwa.
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości

cron