Nieprzeczytane posty

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

5
Ja ze swojej strony mogę zaproponować piękny Beskid Żywiecki, połączenie krajobrazu górzystego z jeziornym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ci którzy lubią ruch i wycieczki, chętnie pozwiedzają okoliczne pagórki :) Natomiast leniuszki mogą poleżeć na plaży Jeziora Żywieckiego. Zainteresowanym mogę polecić super bazę wypadową na szlaki lub w kierunku Jeziora i miejscówkę na nocleg:))
Pozdrawiam
(zainteresowani pisać!!!)

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

6
Tatry słowackie - bo większe niż polskie, mniej ludzi i faktycznie po szlakach chodzą ludzie gór, a nie dziewczyny w szpilkach byle by fotkę walnąć nad Morskim Okiem :) Polskie też uwielbiam, ale ostatnio postanowiłem sprawdzić Słowację i jest rewelacja!

Beskid Żywiecki - zgadzam się, jest piękny :)

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

7
Ja natomiast polecam wyjazd do Szwecji lub też innego państwa skandynawskiego. Zorganizować grupę osób jadących samochodem. Wtedy koszty są znacznie mniejsze a i za prom się nie wiele zapłaci. Są dobre oferty na promy. Proponowałbym jazdę w "ciemno" oraz dla osób lubiących wędkowanie. To istny raj. Jeziora, rzeki, lasy, góry. Nie trzeba aż tak daleko jechać w głąb Szwecji. Istnieje możliwość rozbicia namiotu na jedna noc w miejscach publicznych. Gdzie można się przespać? Najlepsze miejsce do noclegów nadają się parkingi, miejsca przy plaży lub brzegi rzek. Istotne jest że należy zachować spokój i zostawić należyty porządek. Jeśli znajdziemy palenisko a w nim drewno, możemy je wypalić lecz powinniśmy tak samo przygotować palenisko dla innych, jednym słowem trzeba iść pozbierać drewno :) W taki sposób można przejechać większe obszary Szwecji a przy tym zwiedzać i wędkować. O pozwolenie na wędkowanie popytać w sklepie lub przewodnika bo są też akweny na których można łowić bez pozwolenia.

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

9
Ja również polecam Szwecję, szczególnie prowincję Harjedalen. Tak pięknych widoków, czystego powietrza, bliskości z naturą i niezwykle przyjaznych i gościnnych ludzi nie spotkałam nigdzie. Fakt, że ceny dla przeciętnego Polaka są dosyć wysokie, ale polecam nocleg w niewielkiej miejscowości, w jakiejś wiosce, np. w odpowiedniku naszego domu kultury... Takie rozwiązanie jest dosyć opłacalne, poza tym mamy możliwość zbliżenia się do lokalnych mieszkańców i do zapoznania z ich kulturą, mentalnością i wspaniałą kuchnią, której u nas nie spotkamy. Miałam nawet okazję wybrać się wczesnym rankiem na zbiór białych malin (tylko pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą kalosze!). Polecam, polecam, polecam!

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje

10
W tym miejscu nie może zabraknąć SOPOTU :) Letnia stolica Polski przyciąga z roku na rok coraz więcej osób, wszystko to za sprawą widocznych gołym okiem inwestycji które sprawiają,że jest to kurort na wysokim poziomie. Kto miał przestój w odwiedzaniu Sopotu może się mile zdziwić - z pewnością warto się tu wybrać :) Centrum Trójmiasta czeka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości