Nieprzeczytane posty

Wycieczki na Antarktyde

1
Biuro podróży Logos Tour wychodzi na przeciw amatorom innych, niż leżenie na plaży, czy zwiedzanie zabytków, wrażeń. Oferuje podróż na siódmy kontynent świata - Antarktydę.

Wycieczka na ten odległy kontynent odbywa się 80 m statkiem o klasie lodołamacza. Podczas podróży na turystów czekają: kuchnia bogata w świeże warzywa i owoce, bary, dancingi, pokazy filmowe, sauna. Ze względu na bezpieczeństwo, na pokładzie dostępna jest opieka medyczna i pilot.

Wycieczka rozpoczyna się w Buenos Aires, skąd następnego dnia udajemy się w rejs statkiem po fiordach kanału Beagle. Następnie wędrujemy wraz z grupą po iście Ognistej Ziemi, Parku Narodowym Tierra del Fuego.


Podróż statkiem rozpoczyna się od opłynięcia przylądka Horn. Pierwszy postój znajduje się na wyspie Deception, powstałej w wyniku wybuchu wciąż czynnego wulkanu. Podziwiać można tutaj pierwszych osadników tych dziewiczych terenów: mewy, petrele i pingwiny. Na Antarktydzie brak portów dlatego podróż na ląd zapewnią specjalne pontony tzw. zodiaki, to jedyna możliwość transportu ze statku na stały ląd. Rejs zodiakiem odbywa się przecinając szlaki wielorybów, między górami lodowymi, pośród okazów antarktycznej fauny. Ciekawym punktem programu jest wizyta w bazie polarnej.

Źródło turystyka info
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wycieczki na Antarktyde

6
marzy mi sie wyjazd na antarktyde to musi być coś niesamowitego, podróż do tak niedostępnego regionu jakim jest antarktyda ... ostnio przeglądałem swoje reklama usunięta i było tam że czeka mnie podróż moich marzeń i oby to było właśnie tam :)))) macie jakies ciekawe linki do galerii ze zdjęciami??.
Pozdrawiam
Mati

Wróć do „Antarktyda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość