Nieprzeczytane posty

Syria

1
Od kilku lat przymierzam się do wyprawy samochodowej do Syrii, szukam osób, które właśnie w taki sposób tam zajechały i zechciały podzielić się wrażeniami. Wszelkie porady dotyczące auta, jazdy i samego pobytu w Syrii mile widziane. Czy prawdą są jakieś ograniczenia dotyczące diesla :?:
W tym kraju spędziłem dzieciństwo, mam masę zdjęć, coś mnie tam ciągnie...
Pozdrawiam

Re: Syria

2
No proszę! Piękny pomysł! Planujesz przejazd osobówka, camperem, czy w ogóle jakiś off-road?

Jeśli to nie tajemnica, to napisz proszę coś więcej o dzieciństwie w Syrii - brzmi to bardzo intrygująco ! Może namówimy Cię na jakieś skany zdjęć?
byle dalej...

Re: Syria

3
Campera jeszcze nie mam, choć w planach jego zakup jest. :) Raczej nastawiam się na wyjazd Suv-em z możliwościami terenowymi, czyli autem, które obecnie używam. Chciałbym skorzystać w wiedzy i pamięci rodziców (85 i 82 lata), być może nawet zaproponować im wyjazd. Chciałbym odwiedzić Damaszek, miasto, w którym spędziłem 3 lata życia ( 1959-1962r), Alleppo, Palmyra... Oczywiście mogę wyjechać z biurem podróży, ale co ja wtedy zobaczę, tylko to co biuro zechce mi pokazać, a ja chcę, aby zdjęcia z tamtych lat były moim przewodnikiem.
Zdjęcia--teraz mam trochę mało czasu (praca), ale obiecuję, że postaram się zorganizować czas na skan zdjęć,których mam sporo, czarno-białych, z prawdziwą "duszą". Proszę o cierpliwość :)
Planowany wyjazd--najwcześniej w 2012 roku, może 2013 r, myślę, że do tego czasu wszelkie dzisiejsze problemy rozwiążę i na min 1 miesiąc wyjadę.
Wklejając zdjęcia, wstawię trochę wspomnień z dzieciństwa.

Re: Syria

4
Sam jestem ciekaw twoich zdjęć,pewnie nie jeden z naszych forumowiczów również.Oczywiście bez pośpiechu ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Syria

5
Długo się ukrywałeś z tą rewelacją :)

Osobiście bardzo dobrze rozumiem, co to znaczy mieć sporo na głowie i mało czasu, także bez ciśnienia. Poza tym pospiech jest zupełnie nie wskazany, szczególnie w przypadku wspomnień.
byle dalej...

Re: Syria

8
Świetne te zdjęcia. Zdecydowanie należą do tych "z duszą" Czekamy z niecierpliwością na kolejne.

Mam nadzieje, że Twój wyjazd do Syrii dojdzie do skutku. Trzymam kciuki!
byle dalej...

Re: Syria

9
Zdjęcia rzeczywiście rewelacje,nic dodać nic ująć
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Syria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron