Nieprzeczytane posty

Re: Hurghada

2
Chyba jedno z bardziej popularnych miejsc wybieranych na wypoczynek przez Polaków. Przyglądając się ofertom wakacji w Egipcie króluje Hurghada i Sharm El Sheikh. Podobnie w planach wycieczek objazdowych - Hurghady nie brakuje nigdzie. Czy bym ją zobaczył? Naturalnie. Nie zdecydował bym się jednak na wyjazd do Egiptu i spędzenie tygodnia czy dwóch w hotelu w tym mieście. Jeśłi miałbym decydować, to najchętniej wyjazd samodzielny Lub ewentualnie skorzystał bym z jednej z ofert wycieczek objazdowych.

Ciekaw jestem opinii na temat miasta ludzi, którzy tam byli, a jestem pewien, że takich na tym forum nie brakuje :)
byle dalej...

Re: Hurghada

3
W horgadzie spedzilem tydzien w wakacje w roku 2009. Jedne z moich lepszych wakacji. Wzdloz wybrzeza znajduje sie pelno ciekawych kurortow. Ja wakacje spedzilem w hotelu SUny Days El Palacio. Obiekt odnowiony, rafa koralowa na otwartej plazy. Ponad to jeden basen slodkowodny i 2gi ze slona woda. "Tubylcy" nastawieni "pokojowo". Nie ma podstaw zeby brac do siebie uwagi ludzi co narzekaja na arabow itp. Taka kultura, trzeba to zrozumiec... Bylem na jednej wycieczce w luksorze, ceny niestety nie pamietam. W cene wycieczki byl wliczony obiad w swietnej restauracji kolo nilu;) goraco polecam hurghade, niebawem planuje wypad do Marsa el Alam...

Re: Hurghada

4
a ja latam tylko do Hurghady, ze wzgledu na znajomych i jakos do Sharm mnie nie ciagnie, chociaz nigdy tam nie bylam i przydaloby sie pojechac chociaz raz... ale Hurghade polecam jak najbardziej :) w czasie pobytu mozna wykupic wycieczke na wyspe Giftun, Paradise - w trakcie rejsu nurkowanie - zycie pod woda, rafy koralowe sa przepiekne i warte zobaczenia:) a w samej Hurghadzie tez kazdy znajdzie cos dla siebie... Jedni lubia dyskoteki - jest ich kilka np minstry of sound , inni lezakowanie z drinkiem w spokoju - albo przy hotelowym basenie, albo na pieknych plazach... raczej tylko tu znajda cisze, bo i w nowej i starej czesci miasta zawsze jest glosno i cos sie dzieje... dla lubiacych "atrakcje" jest to swietne miejsce - zycie nocne zachwyca, napewno nie da sie tu nudzic. To miasto ma w sobie cos, co przyciaga... :)

Re: Hurghada

5
Ja byłem i w Hurghadzie i Sharm.

Szczerze? Po pobycie w Hurghadzie w życiu bym nie wrócił do Egiptu, no ale tak się ostatnio zdarzyło, że byłem miesiąc później w Sharm i zupełnie inaczej. Oczywiście z wielkim + dla Sharm.

Co do samej Hurghady - mają lepsze plaże ale to chyba tyle. Same centrum w porównaniu do Sharm to syf;) O taksówkarzach już nie wspomnę.

W każdym razie, jeżeli macie pytania odnośnie hoteli w Hurghadzie to zapraszam do kontaktu. Trochę ich zwiedziłem i z chęcią doradzę i pomogę w rezerwacji:)

Re: Hurghada

6
Moja siostra była w Hurghadzie z racji podróży poślubnej.
Była bardzo zadowolona. Może miały też na to wpływ romatyczne okoliczności :)

W każdym bądź razie pomagałam szukać jej jakiegoś fajnego hotelu i ostatecznie była w takim
http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/hurghada/hotel_le_pacha_2902.php

Mówiła, że warunki spoko.

Pozdr.

Re: Hurghada

7
ja byłam z Hurghady zadowolona, chociaż na początku mocno się opierałam, bo to taki kurort, dużo ludzi, Egipcjanie, którzy chcą ci wcisnąć jakiś turystyczny badziew, co oczywiście rozumiem, bo każdy chce zarobić, no ale jeśli jesteś celem ataku 20 zdeterminowanych sprzedawców, to już tak miło nie jest... :-) Ostatecznie było bardzo fajnie, sporo zwiedziliśmy, ja nawet skusiłam się na snurkowanie :-) A hotel, w którym byliśmy i który mogę polecić to Alladin Beach Resort, 4 gwiazdki, piękna plaża, blisko do morza. W sumie to bym tam wróciła :)

Re: Hurghada

8
Byłam w Hurghadzie w hotelu Iberotel Aquamarine.
Sam hotel nowo wybudowany, 5*, kilkanaście basenów.
I tyle.
Nic mnie w Egipcie w sumie nie zachwyciło.
Samo miasto nieciekawe.
Sprzedawcy atakują.
Podobało mi się tylko w Dolinie Królów.
Morze jak zupa. Woda gorąca.

Egipt jest popularny bo za wakacje tam zapłacimy mniej niż za wczasy w Europie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hurghada”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości