Strona 1 z 1

Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 14 sty 2016 09:02
przez kocor1994
Nie znalazłem lepszego miejsca na mój wpis, więc umieszczam go tutaj. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym koszulki z nadrukiem ciekawych miejsc na Ziemi (krajobrazy, atrakcje turystyczne itp.). Aktualnie potrzebny mi producent odzieży dziecięcej, bo dla dorosłych już mam. Dlatego jestem na etapie ostatnich poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe i mam nadzieję zyskiwać pierwszych klientów. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wysokiej jakości. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym odbiorców zainteresowanych podróżami, ale nie tylko. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni. Liczę na opinie :)

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 27 sty 2016 20:40
przez kocor1994
kocor1994 napisał(a):Nie znalazłem lepszego miejsca na mój wpis, więc umieszczam go tutaj. Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym koszulki z nadrukiem ciekawych miejsc na Ziemi (krajobrazy, atrakcje turystyczne itp.). Aktualnie potrzebny mi , bo dla dorosłych już mam. Dlatego jestem na etapie ostatnich poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe i mam nadzieję zyskiwać pierwszych klientów. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wysokiej jakości. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym odbiorców zainteresowanych podróżami, ale nie tylko. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni. Liczę na opinie :)


I jak, jakieś opinie macie, bo w lutym myślę już zacząć reklamę, więc póki co kazda rada jest cenna :)

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 18 kwi 2016 08:47
przez olindaa87
Nigdy nie ma się pewności co do opłacalności biznesu. Są jednak opinie, że nie ma złego pomysłu na firmę a jedynie źle prowadzona firma...Myślę, że takie koszulki by się sprzedawały gdy znajdziesz rynek zbytu. Gdyby udało się zawiązać współpracę z osobami sprzedającymi upominki itd w kurortach i miastach typowo turystycznych....To mogłoby się udać :)

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 23 sty 2017 15:27
przez anna9
Znajomy zajmuje się sprzedażą koszulek na allegro oraz FB. Idzie mu to całkiem nieźle, jednak koszulki które sprzedaje są całkiem pomysłowe i modne. Liczy się oczywiście też jakość materiału takiej koszulki.

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 17 lut 2017 16:22
przez mina26
To chyba raczej nigdy nie wyjdzie z mody, tylko że teraz otworzyć taki sklep to trzeba się ładnie rozreklamować bo konkurencja jest niesamowicie duża i bardzo ciężko jest się na początku przebić.

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 17 maja 2017 13:36
przez filip540
No jak na moje takie sklepy z koszulkami mają naprawde ogromny popyt.

Re: Pomysł na sklep internetowy z koszulkami

Nieprzeczytany postNapisane: 30 sie 2017 22:36
przez KacperNo
Takich sklepów jest bardzo dużo i tym samym ciężko się przebić. trzeba mieć jakiś super pomysł, jakoś się wyróżnić się na tle konkurencji. Inaczej nici z takiego biznesu.