Nieprzeczytane posty

Sri Lanka z okna samochodu

1
Jak w temacie,postanowiłem zrobić video jak Sri Lanka wygląda oczami turysty z samochodu i nie tylko.

Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Sri Lanka z okna samochodu

2
admin pisze:Jak w temacie,postanowiłem zrobić video jak Sri Lanka wygląda oczami turysty z samochodu i nie tylko.

Sri Lanka video
    Jest to biedny ale urokliwy kraj co widać na załączonym Video z jazdy tuk tukiem. Muszę przyznać, że mój urlop w tym kraju był bardzo udany. Nie chce wracać się do
    codziennych obowiązków . Polecam wszystkim urlop na SIR Lance, z dobrze zorganizowanym i sympatycznym pilotem.Na pewno jazda tuk tukiem stanowi
    poza innymi swoistą atrakcję. Trzeba taką podróż zafundować sobie, a przy okazji
    zwiedzić indywidualnie inne atrakcje tego małego kraju.

    Re: Sri Lanka z okna samochodu

    4
    Witaj Tak rzeczywiście jest to muzyka z radia, natomiast jeśli chodzi o drogi to tu już tak różowo nie jest. Droga którą widać jest główną arterią prowadzącą aż od Colombo. Lokalne drogi są znacznie gorsze, nie znaczy to jednak że nie da się jeździć trzeba tylko być ostrożnym.
    Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

    Re: Sri Lanka z okna samochodu

    5
    Co prawda nie byłem na Sri Lance i przypuszczam, że raczej nie prędko się tam znajdę i nie znam stanu tamtejszych dróg, ale jeśli są w złym stanie, to pamiętajcie, że przez tę wyspę przewaliło się słynne tsunami w grudniu 2004 roku i stan dróg może być tego efektem. A, że jest to biedny kraj więc nie prędko są tam w stanie doprowadzić wszystkiego do porządku.
    ODPOWIEDZ

    Wróć do „Video”

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

    cron