Nieprzeczytane posty

Re: Mallorca 2017

2
Muszę przyznać że film dość ciekawie się oglądało. Widać video ładnie połączone, bez zbędnych efektów. To co bym zmienił to zakończenie pierwszej (za długie) , myślałem że to koniec całego filmu oraz muzyka. Kup podkład muzyczny lub użyj darmowych podkładów wówczas będziesz mógł zarobić na filmie jeśli spodoba się szerszej publiczności, z tą muzyką niebawem dostaniesz emaila o naruszeniu praw. Nic się nie stanie tyle tylko że twórca muzyki zgarnie twój cały dochód z filmu a twoja praca będzie darmowa. Pomyśl o tym, ja własnie zacząłem edytować wszystkie swoje filmy ( to taka mała rada)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mallorca 2017

3
Dziekuję Ci za komentarz.

Faktycznie można by przypuszczać, ze zakonczenie pierwszej części sugeruje zakończenie całego filmu, aczkolwiek zależało mi na tych konkretnych podkładach muzycznych, wiec próbowałem je połączyć w taki sposób, aby tworzyły jedną całość.

Jeśli chodzi o zarabianie na filmach na youtube to zgodzę się z Tobą, jednak nie zależy mi jeszcze na tym. To jest raczej próba umiejętności filmowania i montażu jako efekt pasji do tego zajęcia.

Ale może kiedyś to się zmieni :)

Pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego dobrego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Video”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości