Nieprzeczytane posty

Billund - Legoland

1
Byłem w Legolandzie i żal mi było wychodzić. Zabawa przednia :) Z dzieciakami warto jest tam wybrać się specjalnie, właśnie żeby zobaczyć królestwo klocków.

Wykupuje się całodzienną wejściówkę - owszem trochę kosztuje, ale na miejscy nie martwimy się już praktycznie o nic. (poza zakupami typu jedzenie, picie i pamiątki) wszelkie atrakcje stoją dla nas otworem :)

Oprócz świetnych budowli z klocków, jest kino z fajnymi krótkimi filmami 4D (!) :) atrakce charakterystyczne dla parku rozrywki (kolejki, zjeżdżalnie, pontony itp), można walczyć na statkach piratów polewając się wodą, a nawet zaprogramować ramię robota, które następnie będzie wyczyniać przeróżne ewolucje z nami na pokładzie.

Raj dla dzieciaków. Zarówno dla tych małych, jak i tych już całkiem dorosłych ;)
byle dalej...

Re: Billund - Legoland

2
Prawdą jest że my faceci jesteśmy jak duże dzieci :D :D ,nie żebym obrażał kogokolwiek.Może się mylę stwierdzając my,jeśli jednak chodzi o mnie to pobawił bym się o ogromną przyjemnością ;) ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Billund - Legoland

3
w tym kinie moja znajoma dostała choroby lokomocyjnej, co nie zdarza jej się nigdy w "realnym transporcie", a tam jakaś kolejka górska na ekranie i potem pół godziny przytulania się z klozetem ;)
niemniej jednak, legoland mamy na liście miejsc do zobaczenia ;)

Re: Billund - Legoland

4
Na projekcjach filmów 3D dobrze jest zajmować dalsze rzędy. Jeśli osiądziemy zbyt blisko, faktycznie błędnik morze plątać nam figle. Kiedy będziemy mogli wzrokiem objąć cały ekran, bez konieczności ruszania głową przemieszczając wzrok z jednej części ekranu na inną, powinno być OK. projekcji jest kilka, warto wybrać się choćby na jeden seans.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dania ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości