Nieprzeczytane posty

Re: Uroki Sri-Lanki

1
Ale się rozmarzyłem. Przypomniałaś mi czasy kiedy to odkrywałem tę cudowną wyspę, i jakże inną kulturę od naszej. Mam same cudowne wspomnienia z tego Kraju, a jeszcze do tego te klimatyczne zdjęcia, wielkie dzięki ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Mamy ogromną nadzieje że zaszczycisz nas także fotorelacją z Bali. Sri lanka już dodana do globalnego postu " relacje z podróży'

relacje-z-podrozy-2015-t8800.html
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Uroki Sri-Lanki

2
Niesamowite wspomnienia uchwycone w kadrze :) A jak adaptacja w tamtym miejscu? Czy ciężko się oswoić z tą kulturą? No i przede wszystkim jak długo tam byliście, żeby zwiedzić te wszystkie miejsca? Ja najchętniej wybrałabym się do kąpieliska słoni, zawsze chciałam zobaczyć jak figlują w wodzie. No i marzę o spróbowaniu bananów prawie, że prosto z drzewa :)
Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać. - Terry Pratchett

Podróżujemy z Master Camp, tanie kamperowanie :)

Re: Uroki Sri-Lanki

3
Byliśmy dwa tygodnie. Czy ciężko? Hmm dla mnie to był pierwszy tak daleki wyjazd więc szczerze mówiąc wszystko mnie fascynowało. Poza tym wtedy kiedy byłam, Sri-Lanka wciąż przeżywała Tsunami. Ludzie stali się bardziej zamknięci i widać było, że dalej zmagają się z tą tragedią. Mimo to miejsce jest niesamowite, tętniące życiem. Moim ulubionym wypadem była właśnie szkoła słoni <3 Naprawdę zapierający dech w piersiach widok kiedy ich tak ogromna liczba się kąpie. Do tego kiedy karmiłam je bananami to tak machały trąbami, że prawie wylądowałam w wodzie :)

A co do bananów to polecam czerwone- są pyszne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie zdjęć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron