Nieprzeczytane posty

Re: Itaka

1
Nowa gwarancja ubezpieczeniowa biura podróży Itaka

Wprowadzona została nowa gwarancja ubezpieczeniowa biura podróży Itaka. Będzie ona obowiązywać od 16.09.2011 r.

Kwota gwarancji wynosi 125 783 705,21 PLN i spełnia wymogi znowelizowanej ustawy o Usługach Turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r.


Zgodnie z obowiązującymi przepisami wysokość gwarancji zależy od obrotu uzyskanego w minionym sezonie - kwota gwarancji na nadchodzący sezon świadczy o osiągnięciu przez biuro podróży Itaka wysokiego obrotu w branży.


Przedmiotem gwarancji jest:

• pokrycie kosztów powrotu klientów do kraju, w wypadku, gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu,

• pokrycie zwrotu wpłat wniesionych przez klientów, w wypadku, gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki, impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana,

• pokrycie zwrotu części wpłat wniesionych przez klientów za część imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Itaka

3
a ja mam jakoś taką niechęć do wszelkich wycieczek typu orbis, jakoś zorganizowane wyjazdy mnie nie kuszą wogóle, wole zwiedzać na własną rękę i wszystko sama organizować, ale fajnie, że jest miejsce gdzie można się dowiedzieć i sprawdzić różne opcje żeby nie paść ofiarą oszustwa.

Re: Itaka

4
Na własną rękę zawsze jest najfajniej - zgadzam się w pełni. Ja np z chęcią wybiorę się na własną rękę gdzieś na zwiedzanie np stolic europejskich (w maju zauroczyl mnie Paryz) ale juz na dalszy wyjazd wakacyjny, np do Tajlandii, wolę jechać z Biurem Podróży (oczywiście polecanym;)). To wynika i z obawy przed językiem, kłopotami logistycznymi, nienzajmością miejsca, jak rónież trochę z lenistwa...:) Ważne jednak żeby jechać ze sprawdzonym biurem - ja wybieram te duże, może można im zarzucić że mają wysokie ceny, czy że czasem coś nawala - ale nawala wszędzie, a to że są duże daje największą pewność ze nie upadnie, że jednak wycieczki muszą robić dobre jak zaufało im tylu ludzi. Ja polecam właśnie Itakę - co prawda mam małe doświadczenie z innymi gigantami, ale to właśnie dlatego ze na Itace sie jeszcze nie zawiodlam, wiec nie mam powodow do zmian...:)

Re: Itaka

5
24 stycznia napisałem, że w tym roku pierwszy raz wybieram się na wakacje z Itaką. I wyjazd z tym biurem był strzałem w dziesiątkę. We wrześniu spędziłem dwa wspaniałe tygodnie na Majorce i podczas tego pobytu wziąłem udział w dwóch wycieczkach fakultatywnych po wyspie i śmiało mogę powiedzieć, że warto było.

Re: Itaka

6
Nie wiem jaki jest sens jechania na narty do Turcji. To chyba zwykły kaprys i ciekawość. Pragnę przypomnieć, że Turcja leży w trochę innym klimacie niż Polska czy Alpy i ze śniegiem jest tam różnie. Prawdę mówiąc raczej kiepsko. Ośrodek wybudowany na potrzeby Uniwersjady, i teraz trzeba zapchać go ludźmi. Nie polecam, bo więcej czasu spędzicie w hotelu niż na nartach.

Jeżeli lubicie eksperymentować to przecież o rzut beretem jest Bukovel na Ukrainie. Ośrodek którego w Polsce nie będzie jeszcze przez najbliższe sto lat.

Re: Itaka

10
Hm... jak dla mnie wypady z nimi super. Mlodzież chyba liczby głównie na zabawę, z Itaka lubię jechac na odpoczynek i zwiedzanie, stąd myślę takie odczucia Klaraaa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości