Nieprzeczytane posty

Jak sie ubezpieczyc na daleka wyprawe?

1
Witam
Mam pytanie do bardziej obeznanych podróżników. W lutym 2017 wybieram się ze znajomymi ( 5 dorosłych osób i 2 dzieci 6 i 7 lat) na wyprawę trwającą około 4-6 tygodni do Wietnamu, ewentualnie jak nam starczy czasu to część czasu na Filipiny. Znajomi jeżdżą zawsze na prywatne wyjazdy tego typu, moja to pierwsza taka wyprawa ( wcześniej zawsze zorganizowane ). Może mi ktoś obeznany doradzi gdzie i jak najlepiej się ubezpieczyć? Chodzi mi przede wszystkim o jakieś losowe zdarzenia typu ciężką infekcja, złamanie nogi itd., tym bardziej ze będziemy mieć dwójkę dzieci. Proszę o informacje jakie to są koszty i jak to załatwić, ogólnie niech mi ktoś cos powie na ten temat :). Z góry dziękuje
Ps. Jeżeli ktoś był w Wietnamie/Filipinach i ma ochotę podzielić się swoim doświadczeniem chętnie skorzystam z jakiegoś wstępnego harmonogramu gdzie warto pojechać a gdzie sobie odpuścić

Re: Jak sie ubezpieczyc na daleka wyprawe?

2
Sprawdź najpierw firme ubezpieczeniową, którą wybierzesz, czy informacja gospodarcza na temat tej firmy jest pozytywna. Chodzi o Twoje bezpieczeństwo, żeby pieniądze, które zapłacisz rzeczywiście zostały przeznaczone na ubezpieczenie, a nie np. na spłatę długów ubezpieczyciela, a Ty żebyś nie został pozostawiony sam sobie w razie czego. Wyjazd na tak długi czas i do tego z dziećmi właściwie gwarantuje, że coś się wydarzy, szczególnie, że to inny klimat zupełnie.

Re: Jak sie ubezpieczyc na daleka wyprawe?

5
Na początek przejrzyj oferty co najmniej kilku firm oferujących ubezpieczenia turystyczne.
Wygodnym narzędziem do poszukiwania takich ofert jest Rankomat, ja już niejednokrotnie z niego korzystałam.
Przeczytaj Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) każdej z firm i wybierz taki rodzaj ubezpieczenia, który będzie miał najodpowiedniejszą ochronę .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości

cron