Nieprzeczytane posty

Gdzie wyruszyć w podróż?

1
Witam bardzo serdecznie!
Jako, że jestem nowym użytkownikiem owego forum, nie jestem jeszcze odpowiednio rozeznany z jego działami, ale chciałbym zapytać o konkretną sprawę. Co polecacie odwiedzić w wakacje? Zważając na to, iż rezerwacje hoteli czy też biletów w czasie wakacji są bardzo trudne do zrealizowania, pasuje pomału zacząć interesować się planami na wyprawę.
Nie będę wybrzydzał, więc każda solidna propozycja powinna przypaść mi do gustu z racji tego, iż jest to moja pierwsza wyprawa. Nie ukrywając, miłość do podróżowania jest ze mną od zawsze i w końcu czas gdzieś się wybrać.
Nie podaję żadnych wytycznych, liczę na wasze propozycję :)

Re: Gdzie wyruszyć w podróż?

3
wydaje mi się, że najlepiej kierować się sercem tzn. wybrać się w ten rejon, do którego Cię, z rożnych powodów, ciągnie.
My możemy doradzić, kiedy tam jechać, podzielić się opiniami, pomóc znaleźć lokum czy transport.
Nie wiemy też, gdzie byłeś, czy lubisz ciepłe rejony, czy zimne, kraj, czy zagranica etc. czy masz upatrzoną porę roku, w której chcesz/możesz wyruszyć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości