Nieprzeczytane posty

Planowanie wyprawy w góry.

1
Witajcie

Razem t trzema kolegami planujemy wyjazd na 6-7 dni pod namioty i tu pojawia się kilka ważnych kwestii o których lepiej wiedzieć (jestem z nich najstarszy więc będę spał spokojniej mając pewność):
1. Czy może być problem z tym, że żaden z nas nie jest pełnoletni?
2. Jak to jest z przejściem przez granicę w górach, czy jest to dozwolone i co trzeba mieć ze sobą? Dowód wystarczy?
3. Plecak czy torba? Co będzie lepsze na taką wyprawę?
4. Gdzie polecacie pojechać? Myślimy o Bieszczadach lub Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
5. Czy spać na jednym polu namiotowym czy przechodzić co dziennie z jednego na drugie? (plusy i minusy)
6. Czy jeśli na tej wycieczce coś by mi się stało to muszę mieć jakiś dokument, że jestem ubezpieczony?

Na razie to chyba tyle, ale z biegiem czasu tych pytań i wątpliwości pewnie będzie więcej.

Pozdrawiam Adrian.

Re: Planowanie wyprawy w góry.

4
To nasz pierwszy taki wyjazd, jesteśmy niepełnoletni i chyba tak będzie łatwiej, ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Macie może jakieś porady odnośnie takiego wyjazdu dla takich nowicjuszy jak my? O czym warto wiedzieć i jakie wy macie doświadczenia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości