Nieprzeczytane posty

Re: Co i gdzie warto zjeść w Krakowie?

2
śniadanie polecam w Cafe Botanika lub w Europejskiej.
Ta pierwsza - kanapki w bajglach; druga na Rynku nieregionalne śniadania zdecydowanie, ale jak dla mnie najlepsze.

Moim ulubionym rejonem jest Kazimierz. Tutaj uwielbiam kuchnię żydowską, najbardziej zachwalałabym Klezmer Hois - nastrój, jedzenie i obsługa - świetne.
Również na Kazimierzu, jednak z międzynarodowej kuchni, zachęcam do odwiedzenia Moment Resto - najlepsze na brunch lub lunch.

Z lokalnych - obwarzanki, świeże i do kupienia wszędzie :)

Kuchnia małopolska, w lokalach do których trafiłam - marna była, turystyczna

Re: Co i gdzie warto zjeść w Krakowie?

6
Chyba nikt nie wspomniał o Restauracji Tradycyja. która ma swoją lokalizację na Rynku między Bracką a Grodzką. Wbrew pozorom ceny są naprawdę dobre, a jedzenie smaczne. To przede wszystkim dania kuchni włoskiej, a więc zwolennicy różnych makaronów czy pizzy będą usatysfakcjonowani. Ja tam jadam głównie penne i gnocchi, ale kiedyś dla odmiany skusiłam się na nadziewaną ricottą i pieczarkami pierś z kurczaka, podaną z puree ziemniaczanym i szpinakiem, a wszystko podlane delikatnym sosem i to była poezja smaku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości