Nieprzeczytane posty

Gdzie lepiej - Hiszpania + Wenecja czy Bułgaria + Stambuł

1
Razem ze znajomymi chcemy jechac na obóz ze strony obozymlodziezowe.pl (mamy po 17, 18 lat). Początkowo planowaliśmy wyjazd do Hiszpanii do Loret de mar po drodze dzień zwiedzania Wenecji i następny dzień w parku rozrywki w Weronie. W tym wycieczka fakultatywna do Barcelony. Po policzeniu wszystkich kosztów dodatkowych wyszło nam 2500 zł bez kasy na życie tam. Jako, że wycieczki do Bułgarii są trochę tańsze to zaczelismy sie zastanawiać nad właśnie takim wyjazdem. Jest to obóz w Złotych Piaskach + 2 dniowa wycieczka fakultatywna do Stambułu w Turcji. Mi bardziej pasuje Hiszpania jako kraj, ale jdnak Bułgaria jest trochę tańsza dla znajomych którzy nie chcieliby np jechac do tej Turcji. Mnie ona właśnie bardzo zachęca, bo jednak Turcja to już tak orientalnie, te meczety, muzułmanie itd :) Ogólnie co nam bardziej polecacie? Zaznaczam, że jesteśmy młodzi, więc w dużej mierze chodzi nam o imprezy, cluby i tu mi się wydaje że Loret jest jednak takim bardziej imprezowym miejscem niż Złote Piaski. W żadnym z tych miejsc nie byłam, więc liczę na wasze opinie :?

Re: Gdzie lepiej - Hiszpania + Wenecja czy Bułgaria + Stambu

2
Oj nie lubię tych pytań ;) to jak wybór między dżumą, a cholerą ;)
Uważam, że każdy zakątek świata wart jest odwiedzenia, by go poznać i wyrobić sobie własne zdanie. Bo przecież, to co pasuje mi, nie musi pasowac Tobie.

Skoro wg waszych wyliczeń oferowane wyjazdy różną się cenowo, to wybierzcie ten, ktory pozwoli Wam wziąć kieszonkowe. Odradzam wyjazd bez pieniędzy własnych, bo nawet w opcjach All Inclusive warto mieć gotówkę, by wydac na miejscu - jakiś smakołyk, muzeum, fatałaszek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości