Nieprzeczytane posty

eurotrip

1
Witam, chciałem przedstawić wam moje plany na wakacje i zapytać co o tym myślicie. No więc, planujemy zrobić ze znajomymi (w sumie 4osoby) dosyć obszerny trip po europie zaczynając od Berlina przez, Amsterdam, Paryż, Bordeaux, Gijon, Porto, Lizbona, Gibraltar, Madryt, Barcelona, Marsylia, Nicea, Monako, Mediolan, Wenecja, Zagrzeb, Bratysława, Zakopane i dom jako ostatni przystanek. Na paliwo każda z osób przeznacza po 1000zł, spać zamierzamy w namiocie na kempingach. Jak myślicie, jest możliwe zrealizowanie takiej wycieczki w 2/3 tygodnie biorąc pod uwagę, że sama podróż między miastami zajmie ok. 4 dni? Dodam, że między miastami chcemy poruszać się autostradami :)

Re: eurotrip

2
Pomysł fajny, wg mni jednak bardziej na 3/4 tygodnie.
Sporo zależy też co chcecie zobaczyć. Taka wyprawa w 2 tygodnie, to bardziej zaliczenie poszczególnych miejsc i w sumie przejazd z punktu A do B i powrót do A ;)
Jeżeli jedziecie w kilka samochodów, to wg mnie będzie trudniej ze względu na zmęczenie kierowców. To MUSICIE wziąć pod uwagę. Na początku tak intensywnej trasy na pewno będzie łatwiej, w miarę upływu czasu coraz łatwiej o zmęczenie. Ponadto jeśli traficie na upały, to i on może odbierać siły.
Plan nazwałabym neizywkle ambitnym. W 2 tygodnie bym się nie podjęła odbyć takiej trasy, która jednocześnie miałaby być wakacjami, odpoczynkiem i zobaczeniem/poznaniem kilku(nastu) miejsc.
Jeśli chcecie poświęcić na wyjazd około 2 tygodni, rozważyłabym skrócenie trasy, bądź pominięcie niektórych wyznaczonych miejsc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości