Nieprzeczytane posty

ciekawy album o Zanzibarze

1
Widziałam ostatnio w księgarni super album ze zdjęciami z Zanzibaru. Ich autorem jest Tomek Tomkowiak. Książka pięknie wydana, zdjęcia różnej tematyki, nie tylko widoki, ale też ludzie, kultura itp. Chciałam wam polecić, bo warto obejrzeć. Poza tym sama wyspa jest wspaniała, a to pierwszy w Polsce album ze zdjęciami stamtąd. Gratka dla miłośników dalekich podróży i fotografii, a więc też dla mnie… mam zamiar kiedyś tam pojechać. Przypomina mi się hasło „smak raju…”;)

Re: ciekawy album o Zanzibarze

2
Faktycznie mało się pisze o Zanzibarze a szkoda ,wiele czytałem o tym pięknym miejscu nawet mój przyjaciel był tam kilka lat temu.Polecam zatem również od siebie
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości