Nieprzeczytane posty

Podróż poślubna Wrzesień 2015

1
Witam, planuje z narzeczoną w przyszłym roku pierwszy raz gdzieś wyjechać zagranice. Chodzi nam tylko o podroż z biura podroży, (niestety kiepsko u nas z językiem)
-Na podróz planujemy maksymalnie wydać 3 tys zł 6 w sumie. Nie wliczając w to wycieczek fakultatywnych itp.
- Połowa września, wyjazd 17-20 na 10-14 dni
-Szukamy kraju ciepłego, na którym można cos ciekawego zwiedzić prócz kościołów, straganów itp.
- Miejscowości w ciekawej okolicy gdzie nawet na pieszo ,pospacerować można i sie nie nudzić. A bedzie w miare ładne widoki.
- Oczywiscie ciepło, hotelu ładnego z duzym basenem najlepiej lub w bliskiej odległosci do morza byle nie na odludziu.
- To jest nasza pierwsza podróz zagraniczna wiec zeby nie zniechęcic wole zeby odbyło sie bez chorób faraona itp...
-I na koniec dopisze ze to bedzie podróz poślubna wiec zeby miał jakiś klimat ale to dla mnie szczegół gorzej z panna:P
Dzieki

Re: Podróż poślubna Wrzesień 2015

2
Zacznę od gratulacji :)
Moje propozycje, to Chalkidiki (raczej płw. Kassandrea), tutaj możecie i zaznać ciszy i wybrać się na interesujące wycieczki: Saloniki, dalej do Meteorów - pięknie położone klasztory, kuchnia smaczna. Z tym ciepłem, to już co kto lubi :) upałów nie będzie, ale opalić się można i wykąpać w morzu.
Podana kwota powinna wystarczyć. Poszukajcie ofert w TUI czy Itace, zazwyczaj mają coś dla nowożeńców. Warto zwrócić uwagę na hotele dla osób powyzej 16 rż lub klubowe - bardziej intymnie.
Przeszukaj Portugalię - osobiście uwielbiam ten kraj :) Madera jest fajna, ale dość nuda może się wydać osobom szukającym różnorodności, bo Madera to taki wielki ogród właściwie.
W razie pytań - pisz proszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości

cron