Nieprzeczytane posty

Podróż poślubna Wrzesień 2015

1
Witam, planuje z narzeczoną w przyszłym roku pierwszy raz gdzieś wyjechać zagranice. Chodzi nam tylko o podroż z biura podroży, (niestety kiepsko u nas z językiem)
-Na podróz planujemy maksymalnie wydać 3 tys zł 6 w sumie. Nie wliczając w to wycieczek fakultatywnych itp.
- Połowa września, wyjazd 17-20 na 10-14 dni
-Szukamy kraju ciepłego, na którym można cos ciekawego zwiedzić prócz kościołów, straganów itp.
- Miejscowości w ciekawej okolicy gdzie nawet na pieszo ,pospacerować można i sie nie nudzić. A bedzie w miare ładne widoki.
- Oczywiscie ciepło, hotelu ładnego z duzym basenem najlepiej lub w bliskiej odległosci do morza byle nie na odludziu.
- To jest nasza pierwsza podróz zagraniczna wiec zeby nie zniechęcic wole zeby odbyło sie bez chorób faraona itp...
-I na koniec dopisze ze to bedzie podróz poślubna wiec zeby miał jakiś klimat ale to dla mnie szczegół gorzej z panna:P
Dzieki

Re: Podróż poślubna Wrzesień 2015

2
Moja pierwsza podróż za granicę była z ukochanym do Turcji Kusadasi - świetny wypad. Hotel Akbulut 4* w pobliżu park z pięknymi plażami piaszczystą, żwirową, jest czym oko cieszyć, piękna roślinność w parku i jak ma się szczęście to można zobaczyć zwierzynę. Hotel i miejscowość przystosowana do par, także polecam na romantyczne wakacje. :)

Re: Podróż poślubna Wrzesień 2015

5
Turcja Egejska lub ew. okolice Alanyi, jak ktoś tutaj proponował. Plusem Alanyi jest ciut cieplejszy klimat, zwłaszcza mam tu na myśli II połowę września.
Wyspy greckie np. Rodos, Zakynths czy np. Kreta+Santorini. Niektóre biura oferują właśnie 7+7 na tych dwóch wyspach.
Izrael (można trafić w cenie, jaką podałeś); podobnie Cypr - wrzesień i październik, jak dla mnie idealne do zwiedzania, wrzesień także do plażowania.
Madera oraz Malta - tu jednak okazje cenowe trzeba by łapać.
Lanzarotte, Fuerteventura, Majorka, Madera - szukajcie też tutaj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości