Nieprzeczytane posty

Snowboard, narty - jakie ubezpieczenie?

1
W Polsce nie ma problemu, bo opieka zdrowotna jest bezpłatna. Z tym, że planujemy z kolegami wyjazd gdzieś dalej, najprawdopodobniej Alpy. Tam już nie ma opcji by pojawiać się na trasie bez ubezpieczenia. Jeśli jest na forum ktoś, kto uprawia zimowe sporty ekstremalne i gdzieś się ubezpieczał to proszę o radę, bo ja się totalnie nie orientuję.

Re: Snowboard, narty - jakie ubezpieczenie?

2
Temat troszkę przestarzały, no ale właściwie co roku jest ten sam problem, gdy wyjeżdża się za granicę na narty czy snowboard. Warto odpowiadac z jakiego ubezpieczenia korzystacie, bo wiele osób szuka. Sama sporo ofert przeglądałam i w sumie stanęło naubezpieczeniu Bezpieczny Powrót. Z tego co wyczytałam to jest opracowany przez pzu i Polski Związek Alpinizmu. Bardzo mi odpowiada to, że ubezpieczenie obejmuje cały rok, a to fajnie, że nie trzeba się martwić przed każdym wyjazdem czy to na narty, czy na wędrówki górskie poza Polską. Więcej informacji znajdziecie na ich stroncehttp://bezpiecznypowrot.pl/. Warto postawić na taką uniwersalną ochronę, bo chociaż nikt nigdy niczego złego nie przewiduje, to jednak nieszczęscia chodzą po ludziach.

Re: Snowboard, narty - jakie ubezpieczenie?

6
Korzystając z opieki w ramach polskiego NFZ możemy bezpłatnie wyrobić kartę EKUZ. Daje ona dostęp do państwowych usług medycznych za granicą na takich zasadach, jakie obowiązują obywateli kraju pobytu. Zawsze warto jednak wykupić dodatkowe ubezpieczenie, np. OC w życiu prywatnym. Na stronie superpolisa.pl można porównać oferty wielu ubezpieczycieli – to pozwala zaoszczędzić czasem znaczne sumy. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości