Nieprzeczytane posty

Dokąd uciec przed świętami?

1
Jest to mój pierwszy wpis na tym forum, więc witam wszystkich.
Za niecałe 3 miesiące zaczynają się święta. Nie bardzo mam ochotę spędzać je z rodziną z racji tego, że jestem tkzw. 'singlem'. Chciałbym w tym czasie wyjechać gdzieś i tu pojawia się problem. Wszystkie wyjazdy w okresie świątecznym są typu: 'święta pod palami', czy 'święta w alpach', a więc dla rodzn, które nie chcą spędzać świat w Polsce.
Sęk w tym, ża ja w ogóle nie chcę spędzać świąt. Dla tkzw. 'singli' wyjazdy ogranizowane są jedynie w sylwestra.
A ja chciałbym, żeby to była taka wyprawa aktywna, jakiś rajd, zdobycie góry, nurkowanie, quady itp. Niestety takich 'męskich' wypraw przypadających w okresie świąt nie udało mi się znaleźć.
Może ktoś wie czy gdzieś są organizowane takie wyjazdy, albo może ma ktoś jakiś inny ciekawy pomysł na uniknięcie 'rodzinnych' świąt?

Re: Dokąd uciec przed świętami?

5
A to ja widziałam, ze tutaj http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/boze-narodzenie-nad-morzem-kolobrzeg , mają bardzo ciekawą oferte. Można nie spędzać przecież świąt w domu a i tak bedzie przyjemnie. Tym bardziej jak tam jest taka moc atrakcji.

Re: Dokąd uciec przed świętami?

8
Cóż, teraz to raczej już 'po ptokach' ;)
Ty raczej przed rodziną chcesz uciec, a nei przed świętami ;)

Faktycznie mało dzieje się w okresie około świątecznym, jednak możesz zorganizować sobie wymarzony wypad indywidualnie: zarezerwować przelot/podróż+miejsce noclegowe oraz wybrane atrakcje.
Są ludzie, którzy pracują w tym czasie - z nurkowaniem to juz na pewno nei ma w tym czasie problemów. Może źle szukałeś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości