Nieprzeczytane posty

Hiszpania Costa Brava 9.09 do 23.09 2011 może ktoś w tym sam

1
Zawiodłem się na arabskich państwach. Denerwuje mnie to żebractwo na każdym kroku. W 2009 roku byłem w Turcji w Alanii (cieszę się że z powodów finansowych wykupiłem tylko na tydzień. Miasto piękne to muszę przyznać ale jak na wrzesień to było nad morzem nie do wytrzymania, zbyt gorąco. W roku 2010 pojechałem do Bułgarii od której zaczynałem swoje zagraniczne wojaże w latach osiemdziesiątych - wtedy bardzo mi się podobało ale teraz po tylu latach jestem zawiedziony, zmieniło się na minus i słyszę że wielu turystów tez do tego wniosku dochodzi. Polubiłem Hiszpanię, nie byłem tam od trzech lat i w tym roku mam już wykupione u Neckermana wczasy na dwa tygodnie za niecałe 1600 zł z opcją AL czyli wszystko w cenie. Wypoczynek mam wykupiony z dojazdem własnym i w sumie wyszło mnie 2300 co wydaje mi się tanio jak się patrzy w katalogi biur podróży. Samolot z poznańskiej Ławicy ale z przesiadką w Warszawie liniami LOT, w sumie połączenie dogodne bo w Warszawie czekam tylko 1 godzinę i 20 minut na lot do Barcelony. Tanimi liniami pewnie by było taniej ale denerwują mnie bardzo wczesne godziny odlotów z Hiszpanii gdzie w sumie musiałbym ostatnim pociągiem do Girony się udać i sporo czasu spędzić na lotnisku czekając na samolot. Wypoczynek mam w Calelli na Costa Brava od 9.09 do 23.09 2011 hotel Top Olimpic. A ponieważ znam Barcelonę i dojazd do samej Calelli więc mimo iż języka nie znam to jednak nie przewiduję problemów. Mankament tej podróży to to że lecę samotnie jak zawsze. Może ktoś w tym samym czasie będzie tam lub w pobliżu, proszę odezwij się. Razem raźniej.
_________________

Re: Hiszpania Costa Brava 9.09 do 23.09 2011 może ktoś w tym

2
Mam nadzieje że znajdziesz kogoś kto wybiera się do Hiszpanii w tym samym terminie ,jeśli nie to być może na miejscu spotkasz kogoś ciekawego ;) Tego oczywiście życzę
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości