Nieprzeczytane posty

Oświadczyny w Pradze

1
Witam,
z góry przepraszam, jeśli źle wybrałem dział i w takim przypadku proszę o umieszczenie tematu w odpowiednim.

Od jakiegoś czasu jestem zdecydowany zadać to ważne pytanie. Oświadczynom będzie towarzyszyć pewne "boom", które nie jest zależne od miejsca, nie mniej jednak chciałbym to zrobić w jak najpiękniejszej scenerii. Mój wybór padł na Pragę. Mój plan wygląda następująco:
Niedługo dziewczyna będzie wracać z odwiedzin u rodziców w innej części Polski i będę odbierał ją z dworca. Mam zamiar wcześniej ją spakować i z dworca nie jechać do mieszkania, lecz... prosto do Pragi. Jesteśmy oddaleni od niej o jakieś 4-5h jazdy autem. Dziewczyna na początku zapewne będzie przekonana, że jedziemy w Tatry, bo rozmawialiśmy o tym wcześniej. Zorientuje się pewnie dopiero po minięciu kilku czeskich tablic oczko.gif
Teraz taka kwestia - w Pradze nigdy nie byłem. Troszkę poszperałem, poczytałem i chcę to zrobić tak: w Pradze będziemy wczesnym popołudniem. Najpierw jakiś posiłek na szybko, w dowolnej restauracji, spacerek po najpopularniejszych ulicach, a potem - spacer po słynnym Moście Karola, kolacja w jakieś dobrej restauracji (czytałem, że restauracja Zvonice to bardzo romantyczne miejsce, ale dość drogie :/ jakieś tańsze alternatywy?) i finał wieczoru - fontanna Křižíka. Po pokazie chcę jej wręczyć coś (jeszcze nie pierścionek), co bez wątpienia ją wzruszy i będzie wstępem do oświadczyn. A potem - zadać to pytanie (i oczywiście pierścioneczek)usmiech.gif .
Tutaj pytanie do wszystkich - co sądzicie o moim planie?
I do osób, które w Pradze były - macie jakieś propozycje co do modyfikacji tego planu? Może polecicie jakieś bardziej romantyczne miejsce, odpowiednie do zadania tego pytania?
Czy polecicie mi jakiś przyzwoity i stosunkowo niedrogi hotel w Pradze?
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam oczko.gif

PS
Czy myślicie, że kolacja w drogiej restauracji może zdradzić moje plany? Bo raczej będzie to dla nas nietypowe i boję się, że przez to za wcześnie mniej moja luba przejrzy oczko.gif

Re: Oświadczyny w Pradze

2
Szczerze mówiąc to zrezygnuj z kolacji,tą część możecie juz urządzić potem po oświadczynach,jeżeli będzie to dla Was coś nietypowego i niespotykanego to dziewczyna może wcześniej domyślić się jakie masz zamiary,sam pomysł z mostem Karola i fontanną bardzo mi się podoba,pełen romantyzm:)

Re: Oświadczyny w Pradze

7
Uważam, że Twój pomysł jest wręcz genialny, nie przejmuj się czy się czegoś domyśli czy nie- przecież chodzi o to żeby było jej miło, a napewno będzie- tylko jedna uwaga z mojej strony- nie oszczędzaj ani na hotelu ani na restauracji:) Ten dzień zdarza się raz w życiu..... musi być nietypowy i warto wydać:) Całość- super:)

Re: Oświadczyny w Pradze

8
Praga jest prześliczna, super wybór. Co do oświadczyn fontanna super wybór, ale nie wiem czy wiesz. Że najpiękniejsze, co jest w Pradze to jego panorama. Za równo w dzień jak i w nocy, coś niesamowitego. Dlatego ja bym wybrała to miejsce, warto przemyśleć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości