Nieprzeczytane posty

wyjazd na narty w Alpy

1
Witam wszystkich, jestem nowy na forum :) Postanowiłem założyć konto, ponieważ potrzebuję Waszej porady. Otóż na tegorocznych wakacjach poznałem parę, która bardzo zachwalała wypady na narty w Alpy, a konkretniej w Madonna di Campiglio. Szusuje dopiero od kilku lat i jeszcze nie wybierałem się za granicę ale teraz dosyć poważnie się nad tym zastanawiam i rozważam tą polecane Włochy. Miał ktokolwiek styczność z tamtymi kurortami i mógłby powiedzieć gdzie i z kim najlepiej się udać, czy lepiej wybrać wyjazd samodzielny, czy może na początku jechać na zorganizowany? Oczywiście interesują mnie opcja za rozsądną cenę bo nie stać mnie na coś drogiego. Słyszałem również, że na przełomie marca oraz kwietnia można znaleźć fajne promocje w internecie. Proszę radźcie.

Re: wyjazd na narty w Alpy

2
Ehh byłam w Madonna di Campiglio dwa lata temu, przepiękne miejsce :) Jeżeli jeszcze nigdy nie miałeś okazji wyjechać za granice na narty to proponuję ten pierwszy wyjazd po prostu kupić . Będzie to dla Ciebie znacznie łatwiejsze, zorientujesz się w temacie. Jak nabierzesz doświadczenia to wtedy sam zorganizujesz taki wyjazd na własną rękę.

Re: wyjazd na narty w Alpy

3
Rok temu byliśmy z rodziną we Włoszech. Nie jeździliśmy wcześniej na nartach, może z wyjątkiem młodszego kuzyna. Trochę się obawiałem. Myslałem, że pooglądam sobie góry pospaceruję - ale nie. Mieliśmy swojego instruktora, fajny chłopak z BFC - organizatora wyjazdu. Nie dało się uniknąć jazdy na nartach. Zajął się nami wszystkimi. Góry wysokie, pełno śniegu, fajne miasteczko. Na ostatnim spotkaniu rodzinnym padła propozycja powtórzenia wyjazdu. Od tego czasu młodszy kuzyn o niczym innym nie mówi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości