Nieprzeczytane posty

UBEZPIECZENIE - jakie wybrać na podróż rowerową?

1
Witam.
Niedługo wybieram się w podróż rowerową po trasie EUROVELO, z Poznania na zachód (sam nie wiem dokąd). Będzie to jedna z moich większych wypraw i uświadomiłem sobie, że przydałoby się ubezpieczenie. I tu pojawia się pytanie, gdzie się ubezpieczyć. Myślałem o ubezpieczeniu EURO26 w ofercie world, ale dużo się naczytałem o tym i wielu innych ubezpieczeniach, tu ktoś pisze, że nie chcieli za nic zapłacić, tam, że zapłacili bezproblemowo. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu ubezpieczeniami?
Z góry dziękuję :)

Re: UBEZPIECZENIE - jakie wybrać na podróż rowerową?

2
Ja korzystałam z EURO 26 i nie miałam nigdy problemów, ale koleżanka korzystające też z nich miała jakąś nieprzyjemność i wiem, że kasę dostała bez problemu.
Pamiętaj też o karcie ubezpieczenia europejskiego (chyba tak się to nazywa), która upoważnia do skorzystania z darmowej opieki zdrowotnej na terenie krajów ue w przypadku nagłych sytuacji, a jeżeli opieka jest płatna to potem dzięki tej karcie należy Ci się zwrot. Jest ona ważna chyba 30 dni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości

cron