Nieprzeczytane posty

Re: wakacje 2014

3
Ja w tym roku chciałabym jakieś ciepełko. Pierwszy urlop mam na przełomie maja i czerwca i tak się zastanawiam, czy by się gdzieś nie dogrzać przez tydzień. Sporo ciekawych ofert na Teneryfę. Może by tam? :) A jeśli chodzi o lato, to jeszcze nie myślałam nad destynacją. :)

Re: wakacje 2014

4
a_gatka pisze:Sporo ciekawych ofert na Teneryfę. Może by tam? :)
Cenowo atrakcyjne, czyli jakie ? Przyswoję sama poszukując. :D
Chciałabym wybrać się na tygodniowe wczasy, żeby było ciepło i dużo przyrody. Z planów realnych wycieczka do Włoch autem.

Re: wakacje 2014

6
Sywor_pl pisze:Teneryfa jest bardzo droga
Jak ktoś się orientuje w cenach nadal chętnie usłyszę. :)
Sywor_pl pisze:nie oszukujmy się,że zdecydowanie lepiej i taniej będzie wybrać jakieś ciekawe miejsce w Polsce,może Tatry? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i solidnie wypocznie:)
Uważam, że każdy Polak powinien przede wszystkim poznawać swoje ziemie i swój kraj. Sama staram się raz do roku na taki wypad wybrać. Ale żeby odpocząć można wybrać się na przedłużony weekend w góry czy nad morze. Nic nie szkodzi na czas urlopu wybrać się na wycieczkę za granicę, na dodatek jak cenowo wychodzi bardzo podobnie. Ja już w tym roku mam za sobą odkrywanie uroków polskiego morza.

Re: wakacje 2014

8
Teneryfa wcale nie jest aż taka droga, tylko trzeba kupić bilety w odpowiednim czasie. byłam tam na koniec kwietnia tego roku i było idealnie!!! Opcja all inclusive 1770 zł za osobę. Tak nie wydaliśmy prawie nic, bo wszystko w cenie. Wybraliśmy biuro podróży Itaka bo jest najdłużej na rynku. I to był dobru wybór. A czemu tak tanio? Bo wycieczkę kupiliśmy 2 dni przed wylotem.
Załączniki
WP_20140403_005.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości