Nieprzeczytane posty

Re: Czy jakieś ubezpieczenie dodatkowe?

4
No widzisz, fatum :D. Warto się ubezpieczać i akurat w podróży to ubezpieczenie jest kosztem dość niskim. Mnie kosztuje 300 zł na rok. W skali miesiąca – każdy może policzyć. Jak ktośnie wierzy – tel. 602 264 478, zapraszam, moja prywatna agentka od lat. Mowa tu o całęj Europie. W poróqnaniu z kosztami organizacji wyjazdu, kwaterami, jedzeniem, itd, sprawa naprawde pomijalna. A mieć przygodę chociążby z poważniejszym sklaeczeniem, które wymaga szycia i dezynfekcji w przychodni albo odpukać- skręceniem, złamaniem – dzięki... Jak ktośchce jeździć za granicę bez ubezpieczenia – spoko, jego prawo. Ale zachowuje sięjak Ci idioci o których postatnio pisałą GW – wchodzili podchmielenie i w adidasach an Orlą Perć a potem wołałi Gopr... Ocenętakiego postępowania pozostawiam innym.

Re: Czy jakieś ubezpieczenie dodatkowe?

7
Ernest pisze:No widzisz, fatum :D. Warto się ubezpieczać i akurat w podróży to ubezpieczenie jest kosztem dość niskim. Mnie kosztuje 300 zł na rok. W skali miesiąca – każdy może policzyć. Jak ktośnie wierzy – tel. 602 264 478, zapraszam, moja prywatna agentka od lat. Mowa tu o całęj Europie. W poróqnaniu z kosztami organizacji wyjazdu, kwaterami, jedzeniem, itd, sprawa naprawde pomijalna. A mieć przygodę chociążby z poważniejszym sklaeczeniem, które wymaga szycia i dezynfekcji w przychodni albo odpukać- skręceniem, złamaniem – dzięki... Jak ktośchce jeździć za granicę bez ubezpieczenia – spoko, jego prawo. Ale zachowuje sięjak Ci idioci o których postatnio pisałą GW – wchodzili podchmielenie i w adidasach an Orlą Perć a potem wołałi Gopr... Ocenętakiego postępowania pozostawiam innym.
Witam

Czy w tym rocznym ubezpieczeniu na cala Europe jest wliczona Szwajcaria, jako kraj nieunijny?

Pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości