Nieprzeczytane posty

jak to z tymi muzeami

1
Fajny wpis na blogu o muzeach. Lubicie je zwiedzać? Bo ja jestem raczej miastowym typem, wiec na wycieczkach ruszam do takich punktów. Po prostu je lubie, ale moja 7 letnia siostrzenica ich nienawidzi :) Dlatego główkuje nieraz jakie muzeum wybrac, żeby ją zaciekawić. A jak to jest z Wami?

Re: jak to z tymi muzeami

2
Być może dziecku muzeum kojarzy się z nudnymi eksponatami i dlatego niechętnie do tego podchodzi ;) Ja ogólnie lubię muzea i to różne - w Kołobrzegu podobało mi się na przykład Muzeum Oręża Polskiego. Dla dzieci jednak raczej postawiłabym na mniej typowe eskponaty - np. Muzeum Figur Woskowych (sama byłam w tym w Międzyzdrojach) ;)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/

Re: jak to z tymi muzeami

9
Mam dzieci i też odwiedzamy muzea w miejscach w których aktualnie jesteśmy. To czy im się podoba czy nie to zależy w głównej mierze od ciekawego przedstawienia tematu. Staramy się zahaczyć jakiegoś przewodnika ale jak marnie opowiada to idziemy sami i wymyślamy np. widząc wielkie łoże jak ktoś na nie wchodził do spania albo czy nigdy z niego nie spadł a dopiero potem czytamy "tabliczkę" - zawsze to jakieś urozmaicenie. Takie inne podejście do tematu

Re: jak to z tymi muzeami

10
paczEwo pisze:Mam dzieci i też odwiedzamy muzea w miejscach w których aktualnie jesteśmy. To czy im się podoba czy nie to zależy w głównej mierze od ciekawego przedstawienia tematu. Staramy się zahaczyć jakiegoś przewodnika ale jak marnie opowiada to idziemy sami i wymyślamy np. widząc wielkie łoże jak ktoś na nie wchodził do spania albo czy nigdy z niego nie spadł a dopiero potem czytamy "tabliczkę" - zawsze to jakieś urozmaicenie. Takie inne podejście do tematu
Bardzo fajny pomysł. Myślę, że dzieciakom z pewnością sie podoba (y)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości