Nieprzeczytane posty

Gdzie na wakacje 2014

1
Witam. Planujemy wybrać się grupą znajomych w jakiś ciepły zakątek europy w sierpniu. W większości studenci także budżet nie za wysoki jakieś 1800zł na wycieczkę i 500zł na jakieś atrakcje na miejscu. Jak narazie zastanawiamy się nad bługarią da się znalejść w tej cenie wycieczki z przelotem na 10 dni. Tylko w jaki rejon żeby nie leżeć tylko na plaży( chodż głównie o to chodzi) lub może jakiś inny kraj?

Re: Gdzie na wakacje 2014

2
Witam,

W cenie do 1800 zł jest aktualnie spory wybór. Można polecić wyspy greckie ( plaże i sporo atrakcji do zwiedzania ), Turcję ( Alanya - piękna plaża + coś do zwiedzania ) jak również wspomnianą Bułgarię.
Co ważne - rezerwacji na sierpień w dobrej cenie warto dokonać już teraz, ponieważ ceny w sezonie będą o 60 - 70 % wyższe za ten sam hotel.
Ważne też skąd jest preferowany wylot ( Warszawa oraz Katowice mają najwięcej połączeń turystycznych )
Jeśli nasze biuro może jakoś pomóc, to jesteśmy do dyspozycji.
Pozdrowienia
BP GLOB
Biuro Podróży GLOB - z Wami od 1990 roku
http://www.globfly.pl

bilety lotnicze na cały świat - agent IATA - obsługa podróży służbowych - wizy

Re: Gdzie na wakacje 2014

4
Witam. Postaram się coś zaproponować :) Proszę tylko podpowiedzieć skąd miałby być wylot i czy kraje arabskie ( Egipt, Turcja itp ) również wchodzą w grę. A Państwo lubią zwiedzać, czy raczej dobry kompleks przy plaży ? :)

Pozdrawiam,

BP GLOB
Biuro Podróży GLOB - z Wami od 1990 roku
http://www.globfly.pl

bilety lotnicze na cały świat - agent IATA - obsługa podróży służbowych - wizy

Re: Gdzie na wakacje 2014

6
Na wakacje wszędzie gdzie się da :)

A tak na poważnie, to mała dziewczyna to jednak jest wyzwanie na wakacjach. Kraję arabskie charakteryzują się inną florą bakteryjną, przez co często wspomina się o "klątwie Faraona". Można pomyśleć nad Grecją, Cyprem, Majorką czy chociażby nad Bułgarią.

Jednak najlepsza infrastruktura typowo dla dzieci jest w Turcji i Egipcie. Coś za coś. Jedno jest pewne -wszędzie będzie dobrze, gdzie będzie pogoda i dobry humor :)

Re: Gdzie na wakacje 2014

7
Ja myślałem o tym by w tym roku trochę się wyłamać i nie jechać nad morze. Wolałbym zwiedzić jakąś niedużą ale ładną miejscowość. Żona namawia mnie na wyjazd do Ciechocinka. Nawet sprawdzałem z ciekawości oferty noclegowe na hotele.pl i muszę powiedzieć, że ceny są całkiem, całkiem. Jeśli nie uda nam się ten wyjazd to w ostateczności zostaniemy w domu.

Re: Gdzie na wakacje 2014

9
A ja proponuję wybrać się nad nasze morze - jest tam wiele ciekawych miejscowości. My ze znajomymi wybraliśmy się w zeszłym roku do Świnoujścia. MImo, że spędzilismy tam ponad 2 tygodnie to praktycznie jedynie 3 dni się plażowaliśmy. A tak to cały czas zwiedzaliśmy. Sama miejscowość bardzo ładna, stanowi również świetną bazę wypadową do innych miejscowości : Międzyzdrojów, Kołobrzegu, Dziwnowa. Nam się udało również pojechać do Berlina gdzie cały dzień spędziliśmy w tamtejszym zoo (dojazd autostradą bardzo prosty).
Nie masz dużego budżetu tak więc jeśli chcesz zaoszczędzić i jedziesz ze znajomymi o wiele opłacalne będzie dla Was wynajęcie osobnego mieszkania. Jest to poza tym większa wygoda ponieważ macie prywatność. Fajne mieszkania można na przykład znaleźć na stronie Baltichome.pl - my właśnie tam rezerwowaliśmy. Nasz apartament znajdował się w nowym budynku, w spokojnej dzielnicy miejscowości ale jednocześnie zaledwie kawałeczek od plazy oraz od centrum. Tak więc wieczorem można było sobie wyskoczyć na drinka. Jeśli lubicie sobie poimprezować tak jak my to na pewno Wam się spodoba ponieważ wiele knajpek jest otwartych praktycznie do samego ranka ;)
Poniżej foty naszego mieszkania (było dość spore ponieważ jechaliśmy w 6 osób).
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości