Nieprzeczytane posty

piądze w podróży

1
Wiadomo, bez pieniędzy ani rusz, dlatego przy założeniu, że się jedzie w świat trzeba trochę tych pieniążków ze sobą zabrać. Natknąłem się na e-kantor - kantoronline.pl, który sprzedaje i skupuje waluty po dobrych cenach i nie kosi na tym sporych prowizji jak to mają zazwyczaj robić kantory tradycyjne. Chcę z niego skorzystać... Czy ktoś korzystał i może napisać coś więcej...?

Re: piądze w podróży

2
to jeden z lepszych kantorów internetowych... sama korzystam, bo to przede wszystkim wygoda i oszczędność pieniędzy, nie wiem co więcej mogę napisać, lepiej chyba będzie jak po prostu dobrze zapoznasz się z info na stronce, ewentualnie podpytasz dzwoniąc bezpośrednio do biura, jak masz jakieś konkretne pytania to pisz, odpowiem o ile będę w stanie :)

Re: piądze w podróży

4
jeżeli są to muszą być rzeczywiście ukryte, bo ja szczerze mówiąc do tej pory ich nie zauważyłam a tak na poważnie to raczej nie - wszystko jest w porządku na zasadzie jest tak jak piszą albo tak jak się dogadasz z nimi przez telefon także możesz być spokojny :)

Re: piądze w podróży

5
Rzeczywiście wszystko działa w sumie tak jak pisałaś. Zrobiłem mały test na niewielkiej kwocie żeby zobaczyć, czy to rzeczywiście funkcjonuje jak reklamują i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Teraz będę czekał na odpowiedni moment żeby kupić walutę po dobrej cenie a potem w drogę... :)

bara - wielkie dzięki za zaangażowanie i trafne podpowidzi, wszystkiego dobrego życzę!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości

cron