Nieprzeczytane posty

Grudziądz-Ryga-Grudziądz porady, pomocy!!

1
Witam!!

W 2014 roku mam zamiar wraz z moją dziewczyną z Grudziądza (kuj-pom) wyruszyć w wycieczkę autem do Rygi :)
Zamiar mamy jechać przez Kaliningrad, i do Rygi przez Mierzeję Kurońską :) I właśnie to mnie nurtuje, czy tam przejazd jest w miarę cywilizowany ?

Drugie moje pytanie dotyczy noclegu w Rydze, podajcie jakieś sprawdzone, tanie i dobre miejsce w centrum Rygi :)

Trzecie pytanie dotyczy przejazdu przez cały obwód kaliningradzki, jakie tam są drogi, jakie jest nastawienie ludzi, jak jest z tankowaniem na terenie obwodu kaliningradzkiego i wjazdem na teren Łotwy? Czy na drogach są jakieś winiety? Są potrzebne paszporty? Podajcie swoje doświadczenia i wrażenia, wszystko mi się przyda!! Dziękuję za pomoc z góry :)

Re: Grudziądz-Ryga-Grudziądz porady, pomocy!!

2
Doświadczenie mam niewielkie w temacie - ale z opowieści moich znajomych wynika jedno: Uważaj. Nie żeby panikować ale ludzie są mili i uczynni i super w ogóle ale można się potem zorientować, że portfela się już nie ma :)
Nie mówię że wszyscy itp. żeby zaraz awantury nie rozpocząć, ale trzeba być ostrożnym i uważnym :) Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości