Nieprzeczytane posty

Wyjazd samochodem do Paryża, hotel, koszty Wasza opinia

1
Witam ! :) Jestem nowy na forum tak więc jeżeli wybrałem zły dział to przepraszam :oops:
Otóż w przyszłym roku ( Ok. czerwca ) chciałbym się wraz z moją znajomą wybrać do Paryża.
Planuje przejazd samochodem ( Prosiłbym nie polecać mi publicznych środku transportu gdyż zahaczę jeszcze po drodze w kilka miejsc i mi to nie pasuje :) )
W samym Paryżu chciałbym spędzić 4-5 dni, możecie polecić mi jakiś hotel w którym obsługa mówi po niemiecku ? Mówię jedynie po niemiecku i polsku tak więc :) ważne by hotel był w jakimś sensownym miejscu, przy stacji metra, kolei etc.

Tak więc, możecie coś polecić ? Chciałbym by koszta związane z samym hotelem ( dwie jedynki, niestety to tylko znajoma :) ) zamknęły się w 1000eu, max 1500. Dodatkowo jakbyście mogli podać jakiś kosztorys wszystkich atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia był bym wdzięczny :)

Czy cały urlop zamknie się w 2500eu ? Takim budżetem mogę dysponować na luźno :) Wyjeżdżam z Berlina tak więc tylko 1000 km ;)

Pozdrawiam, Michał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości