Nieprzeczytane posty

Prośba o nową nazwę dla restauracji

1
Witam wszystkich serdecznie :)
Zaglądnęłam tutaj z małą prośbą... nie wiem czy to odpowiednie miejsce (wiec jak coś to usunę post). Mianowicie otwieram restaurację/ bar podróżnych :) Będzie w niej charakterystyczny wystrój, różne alkohole i smaki ze świata. Natomiast menu będzie standardowe a co tydzień będe robić jakieś tygodnie smaku np. włochy itp. Poza tym będziemy gościć różnych podróżników którzy będą opowiadać o swoich przeżyciach. Ale pojawił mi się duży problem z pomysłem na nazwę tego miejsca... W związku z tym chciałam was prosić o pomoc, ponieważ dużo jeździcie po świecie to może spotkaliście sie z jakąś fajną nazwą restauracji albo po prostu macie może jakiś pomysł jakby takie miejsce można było nazwać? :)
Poza tym jeżeli ktoś chciałby opowiedziec o swoich podróżach to chętnie zapraszam :)

Re: Prośba o nową nazwę dla restauracji

3
Restauracja będzie znajdować sie w Tarnowie - serdecznie zapraszam :) Co do wystroju to tak... będzie dużo akcentów podróżniczych, na ścianie będzie wykuta ogromna mapa wszystkich kontynentów, w stolikach będzie piasek, a bar będzię zrobiony z drewna ;) Jest podział na 4 sale (jedna kawiarniana, druga taka ze stolikami grupowymi, a w trzeciej są sofy. Ostatnia sala to sala VIP na różne spotkania biznesowe lub rodzinny obiad. Ogólnie to będzie dużo skały i cegły.

Re: Prośba o nową nazwę dla restauracji

8
viviennna pisze:W takim razie serdecznie zapraszam :) startbook a może chciałbyś opowiedzieć o sowich podróżach u mnie w restauracji??
Co do nazwy to może być ona polska jak i inne klimaty, byle łatwo dało się ja zapamiętać i nawiązywała do klimatu restauracji :)
W mim przypadku nie ma znowu czym się aż tak chwalić :) W kilku miejscach byłam, ale więcej jest raczej w sferze planów :) niemniej dziękuję za zaproszenie :D
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości