Nieprzeczytane posty

Chcesz tanio podróżować?

1
Chciałbyś zwiedzać świat jednocześnie wydając mało pieniędzy? Pomożemy Ci w tym przedstawiając według nas jedne z najciekawszych i najtańszych ofert na rynku krajowym jak i zagranicznym. Kilka dni we Włoszech, Hiszpanii,Francji a także innych państwach europejskich bez korzystania z usług biur podróży w cenie wakacji nad polskim morzem lub w górach? Z nami jest to możliwe. Podróżowanie nigdy nie było tak łatwe i tanie. Zapraszam na: world--for--everyone.blogspot . com/ ;)

Re: Chcesz tanio podróżować?

3
Ciekawy pomysł, informacje przydatne, tylko proponuje popracować trochę nad szatą graficzna (szablonem), bo ten jest zniechęcający. Nie mam nic przeciwko reklamom, jeśli są w formacie dostosowanym do bloga. Poza tym fotki też nie są wpasowane.

Poza tym zaczynając taki projekt, postawiłbym raczej blog na własnej domenie i własnym serwerze...

Re: Chcesz tanio podróżować?

4
Mi w tym przypadku akurat zależy na tanim ubezpieczeniu turystycznym. Wyjeżdżam do wloch za tydzień i nie wiem co wybrać. Patrzałam w porównywarce inseco i są ogólnie ciekawe oferty, ale nie wiem czy jak przychodzi co do czego to czy owe towarzystwa się wywiązją. Poleci ktoś jakieś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości