Nieprzeczytane posty

Ogólnie o Teneryfie

1
Zdecydowałam, że w tym roku last minute spędzę sobie na Teneryfie. Miejsce wydaje się być fantastyczne, znalazłam nie drogą w alfie wycieczkę, doczekać się nie mogę. Ale mam małą prośbę o podpowiedź - może ktoś z Was był i może mi opowiedzieć o tym czego warto spróbować, a czego nie? Ile kosztuje wynajęcie samochodu? Wiecie, takie podstawowe rzeczy... będę wdzięczna!

Re: Ogólnie o Teneryfie

2
Poszukaj w temacie -Wyspy Hiszpańskie. Tam znajdziesz garść informacji. Czego warto spróbować? - Wszystkiego! Życie jest tylko jedno. Mogę jedynie przestrzec przed sklepami ze sprzętem prowadzonymi przez ciapatych. Sprzęt jest wątpliwego pochodzenia, często "refurbished" i nie ma gwarancji (cokolwiek by mówili sprzedawcy)

Re: Ogólnie o Teneryfie

3
Próbowaliśmy zgodnie z sugestią wszystkiego. Nawet próbowałam jeść.. ośmiornicę! Wynajęliśmy sobie samochód i sporo zwiedzaliśmy, chociaż z alfastaru na wycieczki fakultatywne też jeździliśmy. Najmniej podobał mi się przelot, bo było sporo turbulencji, a ja generalnie boję odrywać się od ziemi. No ale dałam radę. Zabawa była fantastyczna, obecnie szukam last minute na te wakacje. Bo nie wiem czy opłaca się wykupować jeszcze first?

Re: Ogólnie o Teneryfie

5
Planuję z mężem odwiedzić Teneryfę, ale w okresie zimowym, dokładnie pod koniec grudnia.
Czy ktoś był na Teneryfie o tej porze roku?
Słyszałam, że temperatury są ok, ale czy wystarczające na kąpiel w basenie ?

Niestety tylko zimą możemy sobie pozwolić na urlop, w jakie inne miejsca warto się wybrać, uwzględniając, słońce, wypoczynek, kąpiel w basenie w grudniu ? ? Macie jakieś propozycje ?

Re: Ogólnie o Teneryfie

6
W basenach jest zawsze kosta. Jakoś tak mają to zrobione że białe dno odbija promienie słoneczne i woda jest lodowata o każdej porze roku. Jeżeli mógłbym polecić w grudniu to bardziej Lanzarote albo Fuerteventura bo są jakbu trochę cieplejsze. Ja byłem w listopadzie dwa razy (raz na Lanzarocie i raz na Gran Canarii). Robi się wcześnie ciemno, bo już ok 18 jest noc ale za każdym razem kąpałem się w oceanie i woda była super! Tyle tylko że tak naprawdę masz tylko 4 godziny dziennie na opalanie (od 12 do 16). Jeśli to ci nie przeszkadza to możesz jechać spokojnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości