Nieprzeczytane posty

Jesienne wyjazdy

1
Lato niestety powoli dobiega końca a razem z nim wakacyjne wyjazdy. Wiele osób odkłada jednak wakacyjne podróże na późniejszy termin, czyli na czas naszej polskiej jesieni. Wiadomo, nie każdy może (brak urlopu, dzieci itp.), ale Ci co mają taką możliwość chętnie z takiej opcji korzystają.

A Wy? Wolicie jeździć w czasie wakacji, czy na jesień? A może chcielibyście jeździć nieco później by ominąć zatłoczone plaże i zabytki, ale po prostu nie możecie z różnych względów? Podzielcie się :)

Re: Jesienne wyjazdy

2
Myślę, że jesienne wyjazdy mają swój urok - w dużej mierze ze względu na brak morza turystów i większej ilości opcji na spokojne spędzenie urlopu. Ale z drugiej strony jeśli komuś odpoczynek kojarzy się ze słońcem i wysoką temperaturą to raczej jesienią może być o to ciężko. Osobiście uważam, że zarówno latem jak i nieco później można spędzić naprawdę fajnie czas podróżując. Ważne żeby sprecyzować swoje oczekiwania wobec wypoczynku, wybrać odpowiednie miejsce i czerpać z wolnego czasu ile tylko się da :)

Re: Jesienne wyjazdy

3
Jako osoba nie przepadająca za gorącem i upałami chętnie w tym czasie wyjeżdżam. Ma to oczywiście swoje plusy szczególnie jeśli chodzi o zwiedzanie kraju. W każdym zakątku Polski można natrafić na lasy gdzie obficie o tej porze roku pojawiają się grzyby.

Re: Jesienne wyjazdy

7
na jesienne wypady wybieram się zazwyczaj do różnych obiektów. niedawno gościlem w Dworze Mościbrody (Wiśniew) i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo duży obiekt z dlugoletnią tradycją i historią. Elaganckie wnętrza i cały wystrój. Jeśli ktoś lubie takie klimaty to serdecznie polecam:) A i jeszcze ma Złoty Standard.

Re: Jesienne wyjazdy

10
Ja bardzo lubię podróżować poza sezonem. Można wtedy zobaczyć o wiele więcej a miejsca w których się jest, mają wtedy zupełnie inny urok :)
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego czego co zrobiłeś"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości