Nieprzeczytane posty

stolice- wakacje 2011

1
witam! Szukam ludzi na spontaniczny wyjazd po Europie. Celem wyprawy będą stolice (od Pragi po Lizbonę ). Jak najmniejszym kosztem(wpieprzanie żarcia z puszki i przejechanie jak najdalej stopem) . Mile widziani studenci. Termin- druga połowa sierpnia. pozdrawiam

Re: stolice- wakacje 2011

2
Masz już jakieś doświadczeni w tego typu wyprawach? Może napisze coś więcej o sobie - czego oczekujesz, czym dysponujesz, co lubisz - na wyprawę tego rodzaju (zresztą chyba każdą) warto dobrze się dobrać - szkoda spędzić wakacje unikając się wzajemnie :)
byle dalej...

Re: stolice- wakacje 2011

3
Oczekuje przed wszystkim dobrej zabawy i na pewno chce zobaczyć jak najwięcej -taki jest cel tej wyprawy. Co się tyczy mojej osoby jestem osobą która szuka wrażeń. Moje doświadczenie jak na razie ogranicza się do różnego rodzaju podroży po Polsce. Traktuję ten wyjazd naprawdę serio. Oczywiście jeśli ktoś ma pomysł na zobaczenie czegoś fajnego z chęcią wysłucham.

Re: stolice- wakacje 2011

4
Myślę, że dobrym pomysłem będzie napisanie jakiegoś planu i bardziej szczegółowych informacji. Jeśli poważnie chcesz zachęcić i zmontować ekipę obcych ludzi - musisz w większym stopniu zająć się organizacją. Napisz przynajmniej jakie terminy wchodzą w grę :)

Jaki masz pomysł na niskobudżetowe noclegi? Szacowałeś ile mniej więcej pieniędzy potrzebujesz?
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości