Nieprzeczytane posty

Plany podróży 2010

1
No właśnie, już 5 styczeń, także najwyższy czas zacząć (a może nawet finalizować) plany o tegorocznych podróżach. Gdzie w tym roku forumowicze wbiją swoją flagę? Ile kontynentów zdobędziemy ? Zapraszam do snucia mniej bądź bardziej śmiałych planów.
_________________
byle dalej...
byle dalej...

Re: Plany podróży 2010

2
Marzyłoby się Santiago de Compostela.
A bardziej realnie, może tym razem objazdówka rejonów południowo-wschodnich Polski, może Bieszczady, może Tatry Słowackie, może Taize
Z mniej 'może' a bardziej 'na pewno' Rotterdam pod koniec roku

Re: Plany podróży 2010

3
Santiago jest takie nierealne ? Mam kilku znajomych, którzy przeszli ten szlak. Trochę kondycji, trochę czasu, silna wola i możesz zamienić się w Pielgrzyma z książki Coelho
_________________
byle dalej...
byle dalej...

Re: Plany podróży 2010

4
Od roku planujemy wyjazd z moją ukochaną do Indii. Tam też zamierzamy się pobrać.Termin na Wrzesień.

Planujemy spędzić tydzień na Sri lance+ ślub po czym udamy się na dwa tygodnie na Malediwy ( sun Island resort).Ta wycieczka to będzie niesamowite przeżycie,ślub w tak magicznym miejscu,życzliwość ludzi no i raj na ziemi ( Malediwy).Oczywiście wiąże się z tym wiele nowych wyzwań.Lot paralotnią,balonem,no i nurkowanie ( będąc na Malediwach trzeba zanurkować).W pakiecie który wybraliśmy mamy wliczoną przejażdżkę na słoniu,ślub na plaży przejażdżkę motorówką i wiele innych atrakcji.Żałujemy tylko że nie zostaniemy dłużej na Sri lance ponieważ tu jest tak wiele ciekawych i pięknych miejsc które warto zwiedzić.No ale cóż.Jestem pewien że to nie ostatni raz w Indiach.Na pewno zdamy obszerną relację.Jeśli chodzi o Malediwy to wybór był bardzo trudny ponieważ wysp jest bardzo dużo,każda z nich piękna na swój sposób,sugerowaliśmy się oczywiście ceną ,wielkością wyspy,a także opiniami innych szczęśliwców którzy tam byli.Mamy więc nadzieje że zrealizujemy nasze plany w całości.
_________________
Magia podróży
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2010

5
No takich wycieczek to tylko pozazdrościć.Ja tak bardziej przyziemnie.Praga niebawem a na wakacje może Grecja
_________________
ma
Max

Re: Plany podróży 2010

6
Każde wycieczki mają coś w sobie,raczej nie rozgraniczał bym ich jako mniej lub bardziej przyziemne.Malediwy są drogie to fakt ,jednakże ślub to dokładnie taki sam wydatek ( o ile nie większy ),a ponieważ my kochamy podróże więc zamiast ślubu w Polsce coś egzotycznego i innego.Praga także ma swój urok,osobiście jeszcze nie byłem,wierze jednak że wszystko przede mną

Także jedź max do Pragi i zdaj relacje.
oczywiście na naszej drugiej stronie również
http://wspomnieniazpodrozy.uk.pl/
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2010

7
Praga jest na prawdę świetna! Polecam piwko w piwiarni Fleck.

Świetny plan na ożenek gratulacje i trzymam kciuki, coby wszystko poszło jak należy!
_________________
byle dalej...
byle dalej...

Re: Plany podróży 2010

8
Dziękuje bardzo my także mamy nadzieję że wszystko będzie ok.

Wybraliśmy Malediwy na miesiąc miodowy ponieważ są położone niedaleko Indii,dlatego też skorzystaliśmy z opcji łączenia wycieczek ,dzięki czemu wyszło dużo taniej.Będąc w Indiach warto pojechać na Malediwy choć na kilka dni,biura organizują takie wypady jedno,dwu dniowe.Zwłaszcza że loty ze Sri lanki na Male ( stolica Malediw) nie są aż takie drogie więc naprawde warto.
_________________
Magia podróży
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2010

9
Nie wiem czy wpadła Ci w ręce książka "Shantaram" ale przed wyjazdem do Indii warto przeczytać nie jest to przewodnik, ale myślę, że genialnie i przyjemnie można wczuć się w klimat w oczekiwaniu na wyprawę w tamte strony

Nawet jak ktoś się nie tam nie wybiera, książkę warto przeczytać
_________________
byle dalej..
byle dalej...

Re: Plany podróży 2010

10
Jeszcze nie czytałem tej książki,chętnie rozejrzę się za nią.Dobrze jest być przygotowanym na taką wyprawę także emocjonalnie to fakt Dzięki
_________________
Magia podróży
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości

cron