Nieprzeczytane posty

Re: Plany podróży 2010

31
Jak co roku sezon turniejowy, w tym roku były już Prabuty, będzie Nidzica, Grunwald i Działdowo, po sezonie pewnie Szymbark. Rodzinnie Łódź i Warszawa, a w sierpniu może kilka dni nad morze do Dąbek... pracowite wakacje, jak zawsze :mrgreen:

Re: Plany podróży 2010

32
Dobrze że czerpiesz przyjemności z turniejów.Patrząc na twoje plany z perspektywy osoby nie związanej w jakikolwiek sposób z tego typu zainteresowaniami,powiedział bym raczej."harówka nie wakacje" :D :D

Zapraszam również do sekcji dotyczących Łodzi i Warszawy. ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2010

33
z racji posiadania malucha, przez co niewiele pomogę - wakacje, z racji posiadania malucha wszędobylskiego, przez co nie odpocznę - harówka, ciężko się zdecydować na jednoznaczne określenie ;)

za zaproszenie dziękuję - Łodzi nie trawię zupełnie prywatnie, ale może o Warszawie coś skrobnę

Re: Plany podróży 2010

34
Harówka w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Musisz mieć naprawdę wspaniałą pociechę,jestem pewien że twój maluch rekompensuje ci wszystkie trudy z jakimi borykasz się będąc w podróżach i nie tylko. ;)

A co do planów podróży,to nie ważnie ile ich jest,ważne że są :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2010

35
Muszę jeszcze młodzieńca wyedukować patriotycznie i do Krakowa zawieźć (ulubione zwierzątko - smok, będzie wabikiem) i na Litwę do Trok choćby zawlec, ale to później. Nie wyobrażam sobie wakacji w domu - 20 lat ponad się tłukę po świecie od harcerskich obozów po rycerskie turnieje, więc brak planów wyjazdowych zastanie mnie chyba najwcześniej w trumnie. :lol:
Zatem planów wakacyjnych z rozmachem wszystkim życzyć wypada i realizacji tych planów.

a dobrze mi zaznaczyło błąd, poprawiłam

Re: Plany podróży 2010

37
Witam,

Ciekawe plany i pomysly.

My w tym roku we dwojke lecimy na Jamajke. Bedziemy w Ochio Rios w sierpniu.
Zwiedzanie wodospadow, przejazdzka konna na plazy wizyta domu Boba Marley-a.
Wycieczki, ktore mozemy jeszcze zrealizowac to wycieczka do Negril e Montego Bay.
Pewnie na wsztystko nie starczy czasu bo to oczywiscie wakacje i odpoczynek...
Plaza, impezki itp...... ;)
Przed Jamajka, Algarvy z przyjaciolmi.

Pozdrawiam

Re: Plany podróży 2010

38
Brzmi bardzo ciekawie.Koniecznie zdajcie relacje z waszych podróży :)

A tak na marginesie.Jak planujecie wasze wakacje? Z biurem (jeśli jak to jakim),czy może na własną ręką?
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Plany podróży 2010

39
Moje wakacje - na mazurach,jak starczy kasy to nad morze. :D :D .A jak by ktoś chciał mnie za sponsorować to mogę jechać wszędzie :lol: :lol:
Max

Re: Plany podróży 2010

40
Witam!

Moje plany wakacyjne sie tego roku spelnily, na przelomie marca i kwietnia bylam z ukochanym w Meksyku Playa de Carmen a niedawno byla Kreta, szkoda ze to juz, ale Meksyk to tylko wiosna bo potem jest pora deszczowa, biura kusza niskimi cenami , woda w morzu nie daje ochlody, do tego huragany i jest nieciekawie.

Ale za kilka dni jade jeszcze w moje ukochane polskie gory i nad J. Roznowskie, mam to szczescie ze rodzice kilka lat temu kupili tam dom i czuje sie tu wysmienicie, uwiebiam wedrowki po gorach, obok jest stadnina koni i juz sie nie moge doczekac przejazdzek po porannej rosie.
Mozna wyskoczyc na Slowacje na zrodla i nacieszyc oczy widokami Tatr od strony slowackiej.

Tinka powodzenia na Jamajce oby nie bylo zbyt duzo opadow bo to okres huraganow i deszczow. W Ocho Rios nie bylam natomiast bylam w Montego Bay, uwazaj na nogi wieczorem bo kasaja takie male niewidoczne muszki, ale to w pierwszych dniach bo potem albo przenosza sie na nowo przybylych turystow albo czlowiek siie przyzwyczaja :D



Gratuluje wyboru slubu adminie, na pewno bedzie to wspaniala pamiatka, widzialam takie sluby na plazy w Meksyku az lezka w oku sie krecila, wybraliscie swietna pore bo do sierpnia jest pora deszcowa a pozniej spokoj.
Czy ktos z rodziny, znajomych bedzie na tym slubie ?
Czekam z niecierpliwoscia na relacje bo tez chcielibysmy sie wybrac na taka laczona wycieczke, tyle ze ja jakos nie moge wysiedziec w jednym miejscu az dwa tygodnie.

Wróć do „Ogólnie o podróżach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości